Zawardziarski
vip

AVIVA Częstochowa Aviva Częstochowa to lider indywidualnych ubezpieczeń na życie w regionie. Jako lider indywidualnych ubezpieczeń na życie w Polsce AVIVA Częstochowa oferuje Państwu unikatowe ubezpieczenia na życie oraz dopasowane do Państwa potrzeb ubezpieczenia majątkowe. Polecamy najlepsze ubezpieczenia na życie na rynku ze względu na elastykę, bezterminowość, opiekę zdrowotną i przede wszystkim wypłacalność roszczeń. Oferta oprócz śmierci może obejmować poważne zachorowania, całkowitą niezdolność do pracy, szpital, opiekę zdrowotna, uszczerbki, kalectwa i wszystkie ryzyka związane z wypadkami.

Nasza oferta dodatkowo obudowana jest o ubezpieczenia mieszkaniowe, nieruchomości osób prywatnych jak i firm.

Szczegóły strony avivaczestochowa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę avivaczestochowa.pl:

AVIVA Częstochowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 80

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • usługi brokerskie Gdańsk »

  Nasz gabinet prowadzi porady pośredniczące na płaszczyźnie ubezpieczeń. Działa opierając się o ZKNU także Funduszy Emerytalnych (dziś Komisja Nadzoru Finansowego). Dysponuje obowiązkowe ubezpieczenie z racji wykonywania profesji na sumę gwarancyjną 1.500.000 EUR. Poczynania brokerskie realizowane przez nas są dla kontrahenta nieodpłatne także zopierają się na negocjowaniu, zawieraniu dodatkowo wykonywaniu ustaleń ubezpieczenia. Jako broker przedstawiamy biznesy nabywcy wobec zakładu ubezpieczeń, a nie na opak, również w sprawach o odszkodowanie. Posiadane doświadczenie zezwala na stosowne przygotowywanie wymogów ustaleń ubezpieczenia jak również należytego zakresu ochrony ubezpieczeniowej, biorącej pod uwagę drobiazgowe nietypowe jej rozszerzenia. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach majątków, kontraktów, finansowych oraz innych. Do swoich klientów uwzględniamy m.in. firmy budowlane, deweloperskie, handlowe, zarządców nieruchomości, także ludzie pojedyncze. Zachęcamy do przejrzenia naszej witryny www Ubezpieczenia Gdańsk.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PTD FINANSE Ubezpieczenie »

  Firma PTD funkcjonuje od prawie dwudziestu lat w branży ubezpieczeniowej oraz finansowej. Świadczymy swoje usługi dla klientów z Warszawy i okolic. Zdajemy sobie sprawę, że najlepszą reklamą są zadowoleni klienci, toteż do każdego z nich podchodzimy indywidualnie i szukamy dla niego optymalnych kredytów gotówkowych, pakietów medycznych i innych produktów. Nie jesteśmy związani z jedną jednostką bądź instytucją i dzięki temu wybieramy najbardziej interesujące oferty osiągalne w danym czasie. Bezustannie rozszerzamy naszą ofertę i dopasowujemy ją do zmieniających się oczekiwań klientów. Gwarantujemy zachowanie dyskrecji w każdej sprawie. Dokładna oferta jest dostępna na witrynie.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • kancelariaomega.pl »

  Na rynku można znaleźć wiele instytucji ubiegających się o prawo do odszkodowania w imieniu klienta. Jedną z nich na pewno jest Kancelaria Omega prowadząca działalność na obszarze całej Polski. Przedsiębiorstwo trudni się roszczeniem prawa do należytego odszkodowania na rzecz poszkodowanego. Kancelaria Omega oferuje swoje usługi na terenie całej Polski i posiada swoją siedzibę w takich miastach chociażby jak : Bydgoszcz, Opole, Gorzów Wielkopolski itp. Klientami firmy są przede wszystkim ludzie poszkodowane w różnych wypadkach czy też pokrzywdzone tzw. błędem medycznym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Ubezpieczenia OC Piekary. »

  Nasze biuro znajduje się w Piekarach Śląskich. Miła i profesjonalna obsługa pomoże Ci w każdej sytuacji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby. Doradzimy nawet najbardziej wymagającym klientom. Rzetelnie bierzemy udział w szkoleniach, co podnosi nasze kwalifikacje. W naszej ofercie znajdują się wszystkie towarzystwa dostępne na rynku m.in. PZU, AVIVA, ERGO HESTIA, WARTA, ALLIANZ, UNIQA, DAS. Przygotujemy ofertę dla klienta indywidualnego oraz korporacyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji- Wzór »

  Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela - strona poświęcona tematyce Odwołaniu od decyzji Ubezpieczyciela. Znajdziesz tu wzory odwołań od decyzji Ubezpieczyciela. Dowiesz się jak nadpisać Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela oraz jak je prawidłowo nadać. dwołanie od decyzji Ubezpieczyciela (generator). Napisz swoje odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Stwórz swoje odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Skuteczne odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela.Ciekawy blog o tym jak skutecznie pisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Na stronie dostępne są wzory, jak napisać skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Blog, postępowanie likwidacyjne, postępowanie sądowe.Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela wzór. Wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Odwołania od decyzji ubezpieczyciela. PDF DOC DOCX RTF.

  Data dodania: 14 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • AVIVA Katowice »

  Aviva Katowice jest liderem indywidualnych ubezpieczeń na życie. Nasi klienci szczególnie ze Śląska cenią nas za profesjonalizm i indywidualne podejście do ubezpieczonego. Nasze ubezpieczenie jest unikatowe i dopasowane Państwa potrzeb. Jako lider indywidualnych ubezpieczeń na życie w Polsce AVIVA oferuje Państwu unikatowe ubezpieczenia na życie oraz dopasowane do Państwa potrzeb ubezpieczenia majątkowe. Polecamy najlepsze ubezpieczenia na życie na rynku ze względu na elastykę, bezterminowość, opiekę zdrowotną i przede wszystkim wypłacalność roszczeń. Oferta oprócz śmierci może obejmować poważne zachorowania, całkowitą niezdolność do pracy, szpital, opiekę zdrowotna, uszczerbki, kalectwa i wszystkie ryzyka związane z wypadkami.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • AVIVA Radomsko »

  W Aviva Radomsko jesteśmy nastawieni głównie na klienta indywidualnego, ale również na firmy. Nasze ubezpieczenia cechuje otwartość. Klienci cenią nas za profesjonalizm i indywidualne podejście. Nasze ubezpieczenia są dopasowane do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami.

  Nasza ubezpieczenie na życie ma wiele plusów. Ze względu na fakt, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaką kondycję finansową będziemy mieli po kilku latach, można po 3 latach ubezpieczenie zawiesić, od początku trwania zmniejszyć składki gdyby kondycja finansowa zmalała, w dowolnej chwili polisę można modyfikować ze składką w dół lub w górę. Ten jeden z wielu faktów powoduje, że oferta jest unikatowa. Firma Aviva tworząc produkt ubezpieczeniowy Nowa Perspektywa wzięła wszystkie możliwe warianty nie tylko opcji ubezpieczeniowych ale również kondycję finansową klienta i zmiany na rynku w gospodarce, które z pewnością będą odczuwalne w takiej czy innej formie w przyszłości. Moim zdaniem nie tylko jako agent ale przede wszystkim jako klient uważam, że jest to najbardziej elastyczny produkt ubezpieczeniowy na rynku w Polsce. Można długo pisać o zaletach. Wada jest jedna.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • »

  Strona poświęcona wyłącznie tematyce odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Znajdziesz tu wzór odwołania od decyzji. Dowiesz się jak nadpisać skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Znajdziesz tu wzór odwołania od decyzji. Dowiesz się jak nadpisać skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Strona poświęcona wyłącznie tematyce odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Znajdziesz tu wzór odwołania od decyzji. Dowiesz się jak nadpisać skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Znajdziesz tu wzór odwołania od decyzji. Dowiesz się jak nadpisać skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  Data dodania: 15 01 2019 · szczegóły wpisu »