Zawardziarski
vip

Przekłady niderlandzko polski Nasza firma oferuje swoim klientom przekłady z holenderskiego na polski i odwrotnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy oraz osoby prywatne. Tłumaczymy dokumenty w konkurencyjnych cenach i zawsze na czas. Nasze biuro tłumaczeń niderlandzkiego to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją.Nad pracą tłumaczy holenderskiego czuwa biuro obsługi klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Zapraszamy do zadawania nam zapytań o wyceny. Odpowiemy na każdego maila. Wysyłamy tłumaczenia na całą Polskę.

Szczegóły strony tlumaczholenderskiego.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę tlumaczholenderskiego.pl:

Przekłady niderlandzko polski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 41 Odwiedziny googlebot 57

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro tłumaczeń hiszpański »

  Tłumaczenia z języka hiszpańskiego jak również tłumaczenia na język hiszpański, tak jak zresztą pozostałe, aby zostały dobrze zrobione, potrzebują fachowych tłumaczy. Zawodowy tłumacz hiszpańskiego natomiast, prócz dobrej znajomości języka, winien znać dziedzinę, której tyczy się konkretne tłumaczenie. Wspomniane warunki posiadają tłumacze języka hiszpańskiego, realizujący usługi za pośrednictwem biura tłumaczeń Tlumaczeniehiszpanskiego.pl. Do każdego zleconego tu tłumaczenia hiszpańsko polskiego czy polsko hiszpańskiego wybrany jest biegle znający hiszpański tłumacz, który jest ekspertem w konkretnej dziedzinie. Takie podejście powoduje, iż biuro tłumaczeń ma możliwość tworzyć tłumaczenia na najwyższym poziomie z różnego rodzaju tematyk. I tak na przykład kontrahenci mogą tu czekać na hiszpańskie tłumaczenia medyczne, prawnicze bądź tłumaczenia techniczne. Duży wybór wykonywanych tu tłumaczeń hiszpańskiego sprawia, że pośród kontrahentów biura są osoby prywatne jak również różnorakiego typu placówki.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne rosyjski »

  Tłumaczenia przysięgłe na język rosyjski można zlecić w Swarzędzu koło Poznania. Wystarczy dostarczyć treści za pośrednictwem sieci. Tłumacz Przysięgły Elena Tuczyńska tłumaczy teksty na rosyjski i z rosyjskiego. Tłumaczenie na rosyjski jest znacznie łatwiejsze, kiedy ma się rosyjskie korzenie i tak jest w tym przypadku. Można liczyć na bardzo dobrą jakość, także ze względu na wszechstronne wykształcenie właścicielki biura. Tłumaczona jest między innymi publicystyka, treści branżowe jak i zwykłe. Stosunkowo tanie jest tłumacznie ekspresowe, co szczególnie cieszy organizacje gospodarcze. Dla stałych odbiorców przewidziane są konkurencyjne upusty. Jeśli chodzi o klientów indywidualnych, niezbędna jest przedpłata. Witryna wirtualna biura zapewniana jest też w języku rosyjskim, dzięki temu z oferty mogą korzystać podmioty ze Wschodu.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjski polski »

  Firma DICTUM – TŁUMACZENIA z siedzibą w mieście Wrocław oferuje profesjonalne tłumaczenia na rosyjski lub trudni się działalnością szkoleniową – profilowane kursy języka rosyjskiego na rzecz dyrektorów korporacji kooperujących z rynkami krajów rosyjskojęzycznych. Proponujemy zarówno tłumaczenia ustne czy też pisemne z rosyjskiego na polski albo w przeciwną stronę w zakresie tej kombinacji językowej. Specjalizujemy się w zakresach tematycznych takich jak gospodarka, zagadnienia prawne, medycyna albo inne. Angażujemy niejednego posiadającego stosowne doświadczenie oraz kwalifikacje przysięgłego tłumacza rosyjskiego czy lektorów, dzięki którym nauka języka rosyjskiego Wrocław czy prywatne korepetycje z rosyjskiego to sama przyjemność.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki tłumacz »

  W kancelarii Super Tłumacz można zlecić tłumaczenie niemiecki wykorzystujące i nie tylko. Oferta jest naprawdę rozległa, zapoznać się z nią możemy na stronie Tlumaczenieniemieckiego.pl. Tłumacz język niemiecki wykorzystujący przekaże nam wycenę, a jeżeli zażyczymy sobie uwierzytelnienie, prześle nam tłumaczenie listownie. Organizacje gospodarcze zamawiają tłumaczenia na niemiecki w różnej postaci. Czasem potrzebują, by uległa przetłumaczeniu korespondencja, a kiedy indziej chcą by przetłumaczono umowy. Do biura Tłumaczenia Polsko Niemieckie Super Tłumacz można dostarczać wyniki badań czy też teksty o ogromnej objętości. Nawet jeżeli prześlemy dokument składający się z ponad stu stron, możemy liczyć na stosunkowo szybką odpowiedź. Zostanie powołany zespół z wyznaczonym koordynatorem. Każdy tłumacz niemieckiego posiada godne pochwały kompetencje. Biuro tłumaczeń języka niemieckiego cenione jest w całym kraju. Tłumaczenia medyczne, niemiecki zawierające są przydatne, jeśli zamierzamy leczyć się u kilku lekarzy.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne Warszawa »

  Coraz to częściej napotykamy treści po angielsku lub w gruntownie innym narzeczu. Teksty dotyczą znaczącej medycyny, która w życiu człowieka jest praktycznie na każdym kroku. W jaki sposób pojąć taki wpis? W jaki sposób go przełożyć, kiedy nie zna się wszystkich mankamentów języka? Przyda się tu pomoc kompetentnego tłumacza, który zna dwie dziedziny. Główna to sztuka lekarska, a druga to język zagraniczny. Dzięki temu zdajemy sobie sprawę z tego, co tłumaczymy, o czym piszemy i jakie wiadomości przekazujemy. Należałoby skorzystać z oferty kompetentnego tłumaczenia medycznego. Niedrogo, solidnie oraz szybko!

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia ukraiński Kraków »

  Biuro tłumaczeń Avista prowadzone jest przez tłumacza przysięgłego język ukraińskiego, ale oferuje również tłumaczenia z i na inne języki europejskie i nie tylko. Realizujemy zlecenia z i na np. angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski i oczywiście ukraiński. Tłumaczenia z i na rosyjski i ukraiński objęte są ofertą promocyjną. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji i najwyższą jakość tłumaczeń. Każde tłumaczenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego zapraszamy do przesłania plików i dokumentów w formacie elektronicznym do bezpłatnej, niezobowiązującej i szybkiej wyceny!

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • BIURO USŁUGOWE ARB MGR ANTONI BARCEWICZ »

  Przekładasz teraz dokument z języka niemieckiego czy też rosyjskiego na język polski plus przydałaby Ci się pomoc eksperta? Przyjdź do naszego Biura Tłumacza Przysięgłego ARB, w którym zaoferujemy ci fachową pomoc i dobrą cenowo propozycję. Obsługujemy klientów z Zabrza oraz Katowic. Wykonujemy ogólne tłumaczenia i fachowe tłumaczenia dokumentów. Tłumaczymy z języka niemieckiego, rosyjskiego, na język polski również z języka polskiego na języka obcy. Realizujemy zlecenia na dokonanie tłumaczeń pism prawniczych oraz handlowych. Posiadamy wprawę w przekładach dokumentacji technicznej oraz samochodowej. Szczegóły propozycji na witrynie.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie polsko czeskie online »

  Nie w każdym polskim mieście dostępne są od ręki tłumaczenia z języka czeskiego. Właśnie na taką okoliczność przygotowaliśmy dla Państwa ofertę naszych tłumaczeń. Klientom poszukujących solidnych tłumaczeń oferujemy przekłady polsko czeskie przez Internet. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami tłumaczeń. Uświadczysz u nas więc przekładów technicznych, specjalistycznych oraz medycznych. Zapraszamy do nas zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa. Jesteśmy elastyczni i dostosowani do realiów współczesnego rynku biznesowego.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »