Zawardziarski
vip

Tłumacz rosyjski polski Firma DICTUM – TŁUMACZENIA z siedzibą w mieście Wrocław oferuje profesjonalne tłumaczenia na rosyjski lub trudni się działalnością szkoleniową – profilowane kursy języka rosyjskiego na rzecz dyrektorów korporacji kooperujących z rynkami krajów rosyjskojęzycznych. Proponujemy zarówno tłumaczenia ustne czy też pisemne z rosyjskiego na polski albo w przeciwną stronę w zakresie tej kombinacji językowej. Specjalizujemy się w zakresach tematycznych takich jak gospodarka, zagadnienia prawne, medycyna albo inne. Angażujemy niejednego posiadającego stosowne doświadczenie oraz kwalifikacje przysięgłego tłumacza rosyjskiego czy lektorów, dzięki którym nauka języka rosyjskiego Wrocław czy prywatne korepetycje z rosyjskiego to sama przyjemność.

Szczegóły strony www.dictum-tlumaczenia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dictum-tlumaczenia.pl:

Tłumacz rosyjski polski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 84 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 381

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia techniczne rosyjski »

  Tłumaczenia przysięgłe na język rosyjski można zlecić w Swarzędzu koło Poznania. Wystarczy dostarczyć treści za pośrednictwem sieci. Tłumacz Przysięgły Elena Tuczyńska tłumaczy teksty na rosyjski i z rosyjskiego. Tłumaczenie na rosyjski jest znacznie łatwiejsze, kiedy ma się rosyjskie korzenie i tak jest w tym przypadku. Można liczyć na bardzo dobrą jakość, także ze względu na wszechstronne wykształcenie właścicielki biura. Tłumaczona jest między innymi publicystyka, treści branżowe jak i zwykłe. Stosunkowo tanie jest tłumacznie ekspresowe, co szczególnie cieszy organizacje gospodarcze. Dla stałych odbiorców przewidziane są konkurencyjne upusty. Jeśli chodzi o klientów indywidualnych, niezbędna jest przedpłata. Witryna wirtualna biura zapewniana jest też w języku rosyjskim, dzięki temu z oferty mogą korzystać podmioty ze Wschodu.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki tłumacz »

  W kancelarii Super Tłumacz można zlecić tłumaczenie niemiecki wykorzystujące i nie tylko. Oferta jest naprawdę rozległa, zapoznać się z nią możemy na stronie Tlumaczenieniemieckiego.pl. Tłumacz język niemiecki wykorzystujący przekaże nam wycenę, a jeżeli zażyczymy sobie uwierzytelnienie, prześle nam tłumaczenie listownie. Organizacje gospodarcze zamawiają tłumaczenia na niemiecki w różnej postaci. Czasem potrzebują, by uległa przetłumaczeniu korespondencja, a kiedy indziej chcą by przetłumaczono umowy. Do biura Tłumaczenia Polsko Niemieckie Super Tłumacz można dostarczać wyniki badań czy też teksty o ogromnej objętości. Nawet jeżeli prześlemy dokument składający się z ponad stu stron, możemy liczyć na stosunkowo szybką odpowiedź. Zostanie powołany zespół z wyznaczonym koordynatorem. Każdy tłumacz niemieckiego posiada godne pochwały kompetencje. Biuro tłumaczeń języka niemieckiego cenione jest w całym kraju. Tłumaczenia medyczne, niemiecki zawierające są przydatne, jeśli zamierzamy leczyć się u kilku lekarzy.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne Warszawa »

  Coraz to częściej napotykamy treści po angielsku lub w gruntownie innym narzeczu. Teksty dotyczą znaczącej medycyny, która w życiu człowieka jest praktycznie na każdym kroku. W jaki sposób pojąć taki wpis? W jaki sposób go przełożyć, kiedy nie zna się wszystkich mankamentów języka? Przyda się tu pomoc kompetentnego tłumacza, który zna dwie dziedziny. Główna to sztuka lekarska, a druga to język zagraniczny. Dzięki temu zdajemy sobie sprawę z tego, co tłumaczymy, o czym piszemy i jakie wiadomości przekazujemy. Należałoby skorzystać z oferty kompetentnego tłumaczenia medycznego. Niedrogo, solidnie oraz szybko!

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne »

  Poszukujesz specjalistów, jacy przetłumaczą umowę z branży elektroniki lub podobnej specjalizacji? Stawiasz na najwyższą klasę wykonania i atrakcyjne ceny? Nie czekaj! Nasi ludzie przetłumaczą każde pismo a także dowolny dokument, który pokażesz do tłumaczenia rosyjskiego. Codziennie otrzymujemy nowe zlecenia usatysfakcjonowanych klientów, jacy zaufali naszemu przedsiębiorstwu. Chcesz dowiedzieć się według jakich zasad pracujemy? Gorąco odsyłamy na stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie informacje. Wybierz atrakcyjne ceny i szybką usługę!

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia ukraiński Kraków »

  Biuro tłumaczeń Avista prowadzone jest przez tłumacza przysięgłego język ukraińskiego, ale oferuje również tłumaczenia z i na inne języki europejskie i nie tylko. Realizujemy zlecenia z i na np. angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski i oczywiście ukraiński. Tłumaczenia z i na rosyjski i ukraiński objęte są ofertą promocyjną. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji i najwyższą jakość tłumaczeń. Każde tłumaczenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego zapraszamy do przesłania plików i dokumentów w formacie elektronicznym do bezpłatnej, niezobowiązującej i szybkiej wyceny!

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • BIURO USŁUGOWE ARB MGR ANTONI BARCEWICZ »

  Przekładasz teraz dokument z języka niemieckiego czy też rosyjskiego na język polski plus przydałaby Ci się pomoc eksperta? Przyjdź do naszego Biura Tłumacza Przysięgłego ARB, w którym zaoferujemy ci fachową pomoc i dobrą cenowo propozycję. Obsługujemy klientów z Zabrza oraz Katowic. Wykonujemy ogólne tłumaczenia i fachowe tłumaczenia dokumentów. Tłumaczymy z języka niemieckiego, rosyjskiego, na język polski również z języka polskiego na języka obcy. Realizujemy zlecenia na dokonanie tłumaczeń pism prawniczych oraz handlowych. Posiadamy wprawę w przekładach dokumentacji technicznej oraz samochodowej. Szczegóły propozycji na witrynie.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przekłady niderlandzko polski »

  Nasza firma oferuje swoim klientom przekłady z holenderskiego na polski i odwrotnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy oraz osoby prywatne. Tłumaczymy dokumenty w konkurencyjnych cenach i zawsze na czas. Nasze biuro tłumaczeń niderlandzkiego to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją.Nad pracą tłumaczy holenderskiego czuwa biuro obsługi klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Zapraszamy do zadawania nam zapytań o wyceny. Odpowiemy na każdego maila. Wysyłamy tłumaczenia na całą Polskę.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz hiszpańskiego »

  Kontynent jest biurem tłumaczeń, które zajmuje się bardzo specjalistycznymi zagadnieniami. Tutaj nie tylko stykamy się z tłumaczeniami zwykłymi, nie tylko z tłumaczeniami przysięgłymi, ale możemy wskazywać na tłumaczenia bardzo skomplikowane, tłumaczenia bardzo specjalistyczne. Możemy wskazać w tym miejscu na tłumaczenia techniczne, możemy wskazać na tłumaczenia biznesowe, tłumaczenia handlowe, prawne, możemy wskazywać na różnego rodzaju dokumenty urzędowe, dokumenty medyczne, finansowe, tłumaczenia różnego rodzaju stron internetowych. W ten sposób moglibyśmy jeszcze wymieniać inne branże, gdyż zakres tematyczny, jakim zajmuje się biuro Kontynent jest bardzo szeroki. Przy tym musimy mówić także o pełnym profesjonalizmie.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »