0

Blachodachówki modułowe – wspaniały odpowiednik tradycyjnej blachodachówki

Coraz więcej osób decyduje się na zbudowanie własnego domu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego – obecnie dom postawić można za kwotę, która analogiczna jest do kupna mieszkania. Żadnego z nas nie trzeba tymczasem przekonywać, że życie w domu jest zdecydowanie bardziej wygodne od mieszkania w bloku. Postawienie domu to tymczasem olbrzymie przedsięwzięcie, a zwłaszcza wybór właściwych surowców i innych elementów, pośród jakich znajdują się pokrycia stosowane na dachy. Aktualnie producenci zasypują nas różnorodnymi, wartymi uwagi rozwiązaniami budowlanymi, z pośród których warto zwrócić uwagę na produkt, którym jest blachodachówka modułowa.

Tego wariantu produkt polecany jest wszystkim tym, którzy pragną zmniejszyć rozmiary arkuszy. Wielkie arkusze, które cechują standardową blachodachówkę są ogromnie skomplikowane do transportowania oraz przechowania, właśnie z uwagi na na ogromne rozmiary. Blachodachówka modułowa tymczasem cechuje się zdecydowanie mniejszymi arkuszami, a w rezultacie jej transportowanie oraz magazynowanie są znacznie prostsze i mniej kosztowne. Oczywiście modułowe pokrycie dachu jest droższe od normalnej blachodachówki, niemniej jednak jeśli pod uwagę weźmiemy koszty transportu, za które w przypadku klasycznej blachodachówki trzeba zapłacić więcej to jest to i tak atrakcyjne rozwiązanie. Co więcej, z uwagi na nietypowe, wielkie rozmiary zwykłą blachodachówkę można bardzo łatwo zniszczyć, zarówno podczas przewozu, jak i w czasie przechowania, przykładowo poprzez jej wygięcie. W sytuacji blachodachówki modułowej nie trzeba się o to obawiać. Taka innowacyjna blachodachówka ma ponadto tą zaletę, że da się ją zastosować na różnego rodzaju dachach, a w szczególności na dachach o wyjątkowych kształtach.

Decydując się na blachodachówkę warto zamówić ją w polecanej firmie, gdzie znaczące są standardy odnośnie jej właściwego przechowywania oraz przewozu. Złe magazynowanie lub transportowanie może niestety wpłynąć na jakość produktu, co może się wiązać na przykład z szybkim pojawieniem się korozji.

Traffic – dachy Białystok

misi4sty

Dodaj komentarz