Zawardziarski
vip

Nieruchomości Pomimo że sytuacja rynku wymażonego mieszkania przyjemniej się przedstawia w porównaniu do lat ubiegłych, to niestety nie posiada za bardzo co liczyć na jej dynamiczną poprawę. Sytuacja deweloperów jest uzależniona od grubości portfela klientów.
Prawdopodobnie wzrost gospodarczy będzie powolny, a w obawie przed kolejną falą kryzysu wiele osób wstrzyma się z zakupem nowego mieszkania. Klienci będą czekać, aż sytuacja ustablizuje się.
Kolejnym czynnikiem który spowoduje zachamowanie jest rekomendacja S. Przepisy rekomendacji S zakładają, iż zdolność kredytowa klientów będzie naliczana na okres dwudziestu pięciu lat. A dodatkowo osoby planujące zaciągnięcie kredytu w obcej walucie, zostaną musiały wykazać wyższy poziom przychodów.
Aktualnie rynek pierwotny domu jest pełen gotowych mieszkań, a prawdopodobnie popyt nie będzie w najbliższym czasie widocznie większy, co za tym idzie - można spodziewać się pewnej obniżki cen nieruchomości.
Zobacz jak będzie zmieniał się rynek nieruchomości. Czy czekają nasz dalsze spadki cen domu. Jak wygląda sytuacja prawne i kto broni interesów klientów kupujących mieszkanie.
Wszystko o rynku nieruchomości - zapraszamy.

Szczegóły strony tanienieruchomosci.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę tanienieruchomosci.net:

Nieruchomości

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 363

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Budowa basenów »

  Gorąco nakłaniamy potencjalnych jak i bieżących klientów do szczegółowego zapoznania się z propozycją wykonań firmy POOLEX, cenionego na krajowym albo zagranicznym rynku producenta czy projektanta rozmaitego typu basenów: baseny kryte lub otwarte, brodziki, baseny rehabilitacyjne czy baseny hotelowe. Budujemy baseny prywatne bądź komercyjne z wysokiej specyfikacji materiałów, tak aby służyły kapiącym się przez wiele lat. Oferujemy klientom wszechstronne podejście do firmowych wdrożeń – wykonujemy projektowanie basenów wraz ze specjalistycznym doradztwem - propozycjami dotyczącymi aranżacji terenu znajdującego się w pobliżu basenu. W obszarze naszej działalności z domeny budowa basenów wykonujemy projekty uwzględniając sprawdzone globalne wzorce – trzonem naszego wachlarza wykonań są nowoczesne baseny ze skimmerem, z rynnami przelewowymi czy światowej klasy baseny prefabrykowane pochodzące od renomowanych wytwórców, które świetnie sprawdzają się jako baseny prywatne czy baseny rehabilitacyjne.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynek nieruchomości »

  Początek wiosny zaczął się dla kredytobiorców dość obiecująco - ceny marż znów zanotowały spadek i w większości banków marża nie przekraczała 1,59 procent. Co więcej banki wprowadziły do swojej promocje promocyjne ceny. W zamian za wykupienie dodatkowych produktów bank oferował obniżenie marży i prowizji, wręcz o 0,3 punktu procentowego. W przypadku programu rządowych dopłat do kredytu, ,Rodzina na swoim", nie było w ostatnich tygodniach widocznego ożywienia, ponieważ stawki limitów cen wciąż pozostały na mało dostępnym poziomie. W marcu osoby z kredytem we franku szwajcarskim musiały nieco zapłacić wyższą ratę, ale bardziej dotkliwe podwyżki dotknęły tych, którzy zadłużyli się w euro. Kurs euro skoczył do góry o prawie jeden,dwa procent, co przy racie na sto tysięcy złotych kredytu dało sumę o 12-13 złotych wyższą. Także kredyty złotówkowe nie pozostały bez zmian. WIBOR poszedł do góry powodując wzrost raty o 2 zł na każde sto tysięcy zł kredytu. Przy wyższych zadłużeniach miesięczna rata zwiększyła się o wręcz 50 złotych w porównaniu do poprzedniego miesiąca. A jak wyglądała sytuacja na rynku lokalu? Średnia cena metra kwadratowego wiązała się ściśle z powierzchnią mieszkania. Generalnie w największych miastach obowiązywał trend, że mieszkania z najpopularniejszego segmentu kosztowały najwięcej w przeliczeniu na jeden metr kwadratowy. Te rzadziej kupowane kosztowały mniej, ale były też wyjątki. Na przykład w Krakowie najdroższe były apartamenty w pobliżu Wawelu, gdzie metr kwadratowy kosztuje około 8840 zł - dla porównania, mieszkania o powierzchni 30-60 m2 kosztowały 7370 zł. W Gdańsku najwyższe stawki dotyczyły mieszkań największych i najmniejszych, a te, ,średnie" kosztowały około 6085 zł/m2. W Poznaniu najdroższe okazały się mieszkania o powierzchni 31-60 m2 z ceną 6002 zł.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Radom »

  Jasną sprawom staje się ze w wszystkim lokalu na wsi niezbędne jest szambo betonowe. Na wsi kanalizacja jest w niewielkim stopniu rozprowadzona  i koszt rozłożenia rur zostają drogie.Domy na wsi  są daleko od siebie rozmieszczone w znaczącej liczbie przypadków dosłownie powyżej jednego kilometra wiec Tworzenie kanalizacji niema  najmniejszego  sęsu. W takim  wypadku najmniej kosztownym wyjściem będzie nabycie od naszego przedsiębiorstwa szamba ekologiczne, możliwe jestsamodzielnie zbudować jedynie poco to robić na własną rękę, czasami koszty budowy przewyższy koszt kupienia naszego szamba betonowe. A na dodatek  budowa na własną renke nie gwarantujenam ze szambo betonowe pokaże sięv  wyprodukowane prawidłowow zgodzie z standardami europNasze przedsiębiorstwo proponuje  szambo betonowe  naternie całej Polski . Nasze szamba betonowe są wykonane z betonu, najlepszej klasy.  Nasz beton zawsze przechodzi odpowiednie badania na ściskanie i z pewnością najbardziej istotne badanie  na nasiąkliwości.takie badania zapewniają ze nasz produkt staje się wyprodukowany prawidłowo zgodnie z z standardami unijnymi.Niemniej jednak najpierw sami powinniśmy wyselekcjonować odpowiednie dla siebie szambo. Bo wszakże wybór jest duży i w sumie to nigdy nie wiadomo od czego rozpocząć. Ja proponuje rozpocząć od wybrania pakowności szambo betonowe. Pewnie część z nas zdaje sobie sprawę z A tego, że zostają modele, które są małe, ale są także te, które mają niesłychanie dużą objętość.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Radom »

  Część ludzi decyduje się na zamieszkanie  na wiosce we własnym lokalu.Jednak oprócz tego powstaje pewienkwestia. W mieście jest instalacja kanalizacyjna i szary obywatel  nie martwi się  ściekami, tymczasem na wiosce  wdomku jednorodzinnym już samimusimy dbać o ścieki, więcpowinno się wybudować szambo. Niemniej jednak nie będzie to takie łatwe, ponieważ o ile ktoś się na tym nie zna, to nie zrobi A tego własnoręcznie. Jednakżena rynku jest częśćkorporacji,które specjalizują się w tego rodzajuusługach. Dzięki temumożemy oddać taką czynność w ręce profesjonalistów. Alenajpierw sami powinniśmy wybraćodpowiednie dla siebie szambo. Bowszak wybór staje się duży i w sumietonigdy nie wiadomo od czego zacząć. Japroponuje zacząć od wybrania rozmiaru szamba. Wyższe w zdecydowanej mniejszości przypadków trzeba opróżniać, niemniej nie w każdym momencie posiadamy tak wielką powierzchnię, którą potrafilibyśmy na nie przeznaczyć. Jak widać wybór nie będzie łatwy, niemniej jednak profesjonaliści pewne jest, żę pomagają każdorazowemu w dopasowaniu   odpowiedniego  modelu. Poza tym staje się niesłychanie cicho.Ludzie także preferują mieć indywidualne cztery kąty bez sąsiadów za ścianą. A to powoduje, że wyprowadzając się na wioskę  będą potrzebować   szamba. A to stwarza, że przemysł trwale się rozwija. Wtedy na rynku zbytu robi się zapotrzebowanie   na daną rzecz, to od razu powstają przedsiębiorstwa, które się tym zajmują. Podobnie staje się, jeżeli chodzi o kwestię szambo betonowe. O ile staje sięzapotrzebowanie na nie, to zaraz ukazują się działalności jednoosobowych,jakie się tym zajmują. W dodatku konkurują one ze sobą, Dzięki czemu nabywca ma większy wybór i zdarza się, że świetne okazje.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Nikt nikomu nie każe znać się na wszystkiim. Od A tego posiadamy fachowców, jednak w każdym momencie warto prezentować chociaż odrobinę wiadomości z każdej dziedziny. Jedną z nich może zostać np szambo. Jeżeli już zamierzasz posiadać w przyszłości własny gmach jednorodzinny, to jest to kwestia, w której powinniśmy zostać zapoznany, ponieważ bez szamba nie da się mieć swojego domu na wiosce. Dlatego też musisz coś umieć na ten temat. Po pierwsze na rynku wymienione pozostają różnorakie wielkości szamb betonowych a także modele.Część osób decyduje się na zamieszkanie  na wiosce we własnym lokalu mieszkalnego.Jednak a przy tym powstaje pewienpytanie. W mieście jest kanalizacja i szary obywatel  nie martwi się  odpadami, jednak na wiosce  wdomku wielo rodzinnym już samimusimy dbać o ścieki, więcpowinno się wybudować szambo. Niemniej jednak nie będzie to takie łatwe, ponieważ jeżeli już ktoś się na tym nie zna, A to nie zrobi A tego samodzielnie. Niemniejna rynku jest większośćkorporacji,które specjalizują się w tego rodzajuusługach. W ten sposóbpotrafilibyśmy oddać taką czynność w ręce profesjonalistów. Niemniej jednaknajpierw sami powinniśmy wyselekcjonowaćodpowiednie dla siebie szambo. Boprzecież wybór staje się duży i w sumietonigdy nie wiadomo od czego zacząć. Japroponuje zacząć od wybrania pakowności szamba ekologiczne. Wyższe w dość małej liczbie przypadków powinno się opróżniać, jednak nie za każdym razem mamy tak ogromną powierzchnię, jaką potrafimy na nie przeznaczyć. Jak widać wybór nie jest łatwy, niemniej jednak profesjonaliści z pewnością pomagają każdorazowemu w dobraniu   należytego  modelu.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BUDIMAR chemia budowlana SOPRO »

  Zapraszamy do sklepu z niemiecką chemią budowlaną SOPRO (a także KNAUF, SOUDAL, CERESIT, ATLAS, URSA, TERMO ORGANIKA). W ofercie sklepu: kleje, fugi, płytki ceramiczne, zaprawy, uszczelnienia, szpachle, systemy ociepleń, płyty kartonowo-gipsowe (+ materiały montażowe do płyt K-G), grunty, silikony, narzędzia, pianki montażowe, preparaty czyszczące, styropian, wełna mineralna. Każdy klient chcący zakupić większe ilości towaru może liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty na cały asortyment, do każdego podchodzimy indywidualnie dopasowując ofertę do oczekiwań. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży firmy SOPRO, dzięki czemu posiadamy w ofercie pełną gamę produktów tego producenta (każdy produkt w dowolnych ilościach możemy sprowadzić dla klienta na indywidualne zamówienie.) W ofercie sklepu polecamy głównie bezkonkurencyjne pod względem jakości produkty niemieckiej firmy SOPRO. Produkty te charakteryzują się rewelacyjnym stosunkiem ceny do wydajności i wytrzymałości materiału. Gwarantujemy fachowe kompleksowe doradztwo ekspertów Sopro oraz wykwalifikowanych pracowników sklepu na każdym etapie budowy oraz remontu obiektów z użyciem tych produktów. Konto Allegro: BudimarNS.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Okna aluminiowe Częstochowa »

  Szukasz punktu, w którym kupisz okna aluminiowe lub plastikowe? Świetnie trafiłeś. Firma Skal-Bud z Częstochowy oferuje sprzedaż oraz montaz zakupionych u nas okien. Oferujemy również drzwi, rolety do okien czy wreszcie bogaty wybór parapetów. Nasza siedziba mieści się przy ulicy Żyznej 78. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie umawiając się na wizytę specjalisty, który na miejscu dokona pomiaru i wyceny okien. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu okien. Dlatego potrafimy doradzić wybór odpowiedniego modelu okna pochodzącego wyłącznie od renomowanych producentów. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Meble Flaming - kuchnie na wymiar »

  Meble Flaming to firma zlokalizowana we Wrocławiu, która specjalizuje się w projektowaniu mebli na indywidualne zamówienie klienta. Wykonujemy wysokiej klasy meble kuchenne, jak również różnego rodzaju drzwi przesuwne oraz szafy i garderoby. Każdy projekt traktujemy w sposób indywidualny, dbając o to, aby zaoferować klientowi produkt, który spełni wszelkie jego oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego wrocławskiego salonu oraz konsultacji z naszymi specjalistami w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »