Zawardziarski
vip

żłobek Warszawa Prywatny żłobek sensoryczno – poznawcze www.sensoludki.pl znajduje się na Bemowie oraz na Woli. Jeżeli chcesz poznać bliżej naszą ofertę i przekonać się jak ważny jest rozwój sensoryki w życiu twojego dziecka - zajrzyj na naszą stronę internetową www.sensoludki.pl Stawiamy na szczęśliwe i bezpieczne dzieci, miłe ciocie, spokojnych oraz zadowolonych rodziców. Zapraszamy na www.sensoludki.pl oraz do skorzystania z możliwości nauki w najlepszym żłobku o profilu sensorycznym w Warszawie na Woli i Bemowie. Sprawdż!

Szczegóły strony sensoludki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę sensoludki.pl:

żłobek Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 104

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prywatne przedszkole Bielsko »

  Zdecydowanie najlepsze przedszkole to takie, gdzie na dziecięcych buziach widać uśmiech i rozradowanie, gdzie pracują ludzie, którzy lubią dzieci i praca z nimi jest dla nich autentyczną radością. Takie jest oczywiście nasze najlepsze przedszkole Bielsko - placówka, która, jak sama nazwa uwypukla, chce rozjaśniać dziecięce życie. Odrębnie podchodzi do potrzeb każdego dziecka, wiedząc, że każde jest inne oraz oferuje mu to, czego ono potrzebuje. Dodatkowo wysoko wykwalifikowany personel oferuje dzieciom możliwość kompleksowego rozwoju. To przedszkole to miejsce, gdzie dziecko jest najistotniejsze. Tworzone z pasji oraz miłości do dzieci, dlatego każdy maluch tak akuratnie się tu czuje.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  W dzisiejszych czasach prawdopodobnie każdy dostrzega, jak wielką rolę spełnia wykształcenie w życiu człowieka. Pozwala na rozwijanie talentów, a także zdobycie wymarzonej pracy oraz zadowalające życie. Wiadomo, że uczymy się przez całe życie – a więc już od narodzin. Jeżeli rozważamy pierwszą sytuację spotkania dzieci z edukacją, czyli żłobek Poznań serdecznie zachęca do poznania niniejszej instytucji. Niezależnie od tego, czy chodzi o poszerzanie talentów szkraba, czy tylko o usługę jaką jest opieka nad dzieckiem Poznań poleca imponującą gamę ofertową dla każdego. Przedstawiany żłobek oferuje fachową kadrę wychowawczą oraz opiekuńczą. Zapewniamy ustawiczny rozwój pociechy poprzez zastosowanie labiryntów manualnych, oferujemy również hula-hop, wspaniałe zabawy w ciastolinie, różnorodne zajęcia teatralne, muzykoterapię, wycieczki w fantazji, a także realne i mnóstwo innych. Gdy rozważamy prywatny żłobek Poznań może się chlubić z działania prezentowanego żłobka, ponieważ dostarczamy kompetentną opiekę, a także wychowanie dla najmłodszych, w czasie gdy ich mam i tata mogą bezproblemowo zająć się obowiązkami.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Do o przedszkola dziecko daj »

  Praca, praca, praca...bycie rodzicem we współczesnym świecie nie jest łatwe. Dziecko wymaga stałej opieki, dlatego warto jest zapisać dziecko do przedszkola. W prywatnym przedszkolu dziecko nauczy się nowych umiejętności oraz nauczy się podstawowych zasad komunikacji. W przedszkolu dziecko będzie mogło zjeść ciepły posiłek i pozna wiele, wspaniałych zabaw. Nie od dziś wiadomo, że zapisanie dziecka do prywatnego przedszkola wiąże się z wieloma korzyściami nie tylko dla rodziców, ale również dla dziecka. Przedszkole pozwoli zyskać zapracowanym rodzicom trochę czasu i da gwarancję, że ich dziecko jest bezpieczne pod opieką wykwalifikowanych przedszkolanek. W dodatku dziecko w przedszkolu pozna wielu nowych przyjaciół oraz nauczy się relacji z nimi.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.wpustyniiwpuszczy.pl »


  W Pustyni I W Puszczy to przedszkole z siedzibą na Warszawskim Wilanowie. Opieką w naszym przedszkolu zajmują się profesjonalni opiekunowie, którzy łącząc zabawę z nauką odkrywają tajemniczy świat wokół nich. Zapraszamy maluszki do wspólnej przygody w małych grupach. Jesteśmy otwarci od 7 do 18. Aby poznać naszą ofertę oraz metodykę zapraszamy na stronę internetową lub do kontaktu. Dojazd nie stanowi problemu ponieważ jest to centrum Warszawy Wilanów.

  Nasze zajęcia to m.in.Nauka języka angielskiego
  Zajęcia plastyczne
  Rytmika
  Gimnastyka buzi i języka
  i wiele więcej nauki poprzez zabawę.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Pana Kleksa »

  Obecnie Niepubliczne przedszkole Sosnowiec Akademia Pana Kleksa uważane jest za jedną z najlepszych placówek, jaka istnieje na rynku. Dziś wielka ilość rodziców zapisuje tutaj swoje dzieci, aby mogły mieć możliwość nauki, edukacji na bardzo wysokim poziomie, już od samego początku i najmłodszych lat. Każdy rodzic, jaki pragnie by jego dziecko z przyjemnością chodziło do przedszkola, dobrze się bawiło, uczyło a jednocześnie czuło się bezpieczne, to właśnie tutaj powinien dokonać zapisu. Nic w tym dziwnego, albowiem pracuje tutaj doświadczona kadra pedagogów, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób postępować z dzieckiem i jak zadbać o jego rozwój oraz bezpieczeństwo. Na pewno warto skorzystać z oferty.

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Warszawa »

  W Academy International wiemy doskonale jak powinny przebiegać zarówno nauka języków obcych, jak i przyswajanie wiedzy ogólnej – poprzez zabawę. W naszych prywatnych dwujęzycznych żłobkach, przedszkolach i szkołach podstawowych w Warszawie Państwa dzieci nie tylko odkryją w sobie nowe zdolności, lecz także zrozumieją, które ze zdobytych umiejętności okażą się najistotniejsze w ich przyszłym życiu. Oprócz nauki podstawowej oraz języków angielskiego i hiszpańskiego, dzieciom przekazujemy również zasady savoir-vivre’u oraz obcowania z kulturą i sztuką, pomagamy rozwijać kreatywność, logiczne myślenie, samodzielność, a także pewność siebie – tak ważne w przyszłym życiu cechy.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Akademia Misio »

  Jesteśmy przedszkolem prywatnym znajdującym się w dzielnicy Konikowo w Gnieźnie. Nasze przedszkole prowadzi klasę „zerówkę” i zawiera dwa oddziały. Punkt przedszkolny Akademia Misio znajduje się na ul. Paderewskiego 2 w Gnieźnie. Do naszego przedszkola zapraszamy 40 podopiecznych rocznie, których otoczymy troską oraz zarazimy ciekawością do poznawania świata.
  Od 2010 roku tworzymy przedszkole, gdzie dzieci doświadczą akceptacji i są traktowane z miłością. Są sprawiedliwie oceniane i chwalone za swoje osiągnięcia. Nasze przedszkole to miejsce, w którym dziecko nie tylko zdobywa wiedzę, rozwija umiejętności ale również kształtowany jest jego charakter.
  Nasze przedszkole jest wspólnotą opartą na zasadach wzajemnego szacunku, zrozumienia, tolerancji i przyjaźni. Naszym zadaniem jest stworzyć dla Państwa dzieci małe grono, w którym podopieczni będą uczyć się tolerancji, szacunku oraz zrozumienia, zarazem będą też miały okazję zinegrować się i nauczyć życia w początkującym społeczeństwie.
  Wiedza przekazywana w naszych oddziałach jest przekazywana z pasją, entuzjazmem i radością od naszej wyspecjalizowanej kadry pedagogicznej.

  Data dodania: 26 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • międzynarodowe przedszkole »

  Jeżeli chcesz żeby twoje dziecko rozpoczął naukę angielskiego w Warszawie wybierz przedszkole językowe http://thamesbritishschool.pl/ w którym stawiamy na rozwój osobistych możliwości. Stawiamy na swobodę porozumiewania się w języku angielskim, na doskonale wyposażone sale dydaktyczne, edukację na najwyższym poziomie i zdobywanie wiedzy. Sprawdź http://thamesbritishschool.pl/ i zapisz swoją pociechę już teraz! serdecznie zapraszamy do najlpeszego przedszkola dla obcokrajowców w Warszawie! Sprawdź nas!

  Data dodania: 04 09 2018 · szczegóły wpisu »