Zawardziarski
vip

www.jpk-link.pl Jednolity Plik Kontrolny ma ułatwiać przekaz informacji odpowiednim podatkowym organom kontrolującym. Z jego pomocą ma skracać się czas kontroli w przedsiębiorstwie, a więc będzie to mniej dokuczliwe oraz mniej kosztowne. Jednak dla dużej liczby przedsiębiorców JPK jest dużym utrudnieniem., a jego sporządzanie tak naprawdę może być bardzo proste – wystarczy użyć odpowiedni program.Program JPK to aplikacja uniwersalna, w której dostępne jest nie tylko przeglądanie, tworzenie i edytowanie, ale również łączenie plików JPK. W programie można tworzyć raport JPK w formacie XLS lub XLSX, które można uruchomić w programie Excel. Dodatkowo, program pozwala na generowanie JPK_VAT (który powinno się przesyłać co miesiąc) prosto z danych znajdujących się w arkuszu kalkulacyjnym programu Excel.Po sprawdzeniu wszystkich plików program wyświetla spis nieprawidłowości, może też podświetlić konkretne błędy. Dzięki temu przygotowanie JPK nie jest tak komplikowane, nawet gdy dopiero poznajemy takie pliki. Dostępna w programie opcja o nazwie łączenie plików JPK na pewno przyda się w biurach rachunkowych i firmach z wieloma oddziałami czy jednostkach budżetowych. Taki złączony plik JPK dodaje się do rejestru wszystkich JPK, jest więc gotowy do podpisania i wysyłki do określonego organu podatkowego.Jak widać, obowiązek wysyłania JPK do podatkowych instytucji kontrolnych nie musi być dużym utrudnieniem. Program JPK do generowania i wysyłania Jednolitych Plików Kontrolnych to znaczna oszczędność czasu oraz nerwów. Już niedługo obowiązek wysyłki JPK będzie dotyczył praktycznie wszystkich przedsiębiorców, również mikro-firm. Dlatego już dzisiaj warto rozejrzeć się i wybrać odpowiednie oprogramowanie jak przykładowo program JPK Link, z którym scalanie JPK, kontrola oraz przesyłanie plików jest bardzo proste.

Szczegóły strony www.jpk-link.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.jpk-link.pl:

www.jpk-link.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 77

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System zarządzania firmą »

  WARIDO IT Sp. z o.o. jest firmą prowadzoną poprzez wykwalifikowany kolektyw wdrożeniowy zajmujący się od 10 lat programami dla firm. Główna działalność koncentruje się na implementowaniu programów Comarch OPTIMA (dawniej CDN Optima) i Comarch XL (dawniej CDN XL). Spółka realizuje w/w czynności jako Srebrny Partner Comarchu skupiając się na terytorium śląskim tj. Katowice, Gliwice, Rybnik i inne miasta. Wykonaliśmy nadzwyczaj interesujące wdrożenia w Wodzisławiu Śląskim, Raciborzu, Żorach.

  Systemy Comarch Optima i Comarch XL posiadają modułową budowę a co za tym idzie ofiarowują alternatywę elastycznego dostosowania do potrzeb użytkownika. Każde wdrożenie jest poprzedzone analizą przedwdrożeniową.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program Optima »

  Rozliczne firmy świadczą różne usługi informatyczne, jedne nieco lepiej, inne kapkę gorzej. Jeżeli nie chcesz dać się wyzyskać wstąp do nas a doradzimy Tobie, jakie rozwiązania informatyczne będą dla Ciebie najlepsze. Podpowiemy które oprogramowanie dla firm, będzie dla Ciebie najlepsze i przyniesie najlepsze rezultaty. Nie trać czasu u konkurencji. Zapraszamy do nas! Proponujemy doradztwo it, z którego wszelcy nasi kontrahenci są wybitnie zadowoleni, więc nie czekaj i przystąp do nich a gwarantujemy, że nie pożałujesz i będziesz wielokrotnie do nas powracał.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • WIndows Porady »

  Na tej stronie to przede wszystkim artykkuły na tematyke Windowsa 7, a dodatkowo najnowszej wersji Windows 8. Opisujemy także treści na temat optymalizacji systemu, a oprócz tego wskazówki jak skutecznie zabezpieczyć komputer przed wirusami, a przy tym opisujemy jak podzielić hdd na partycje i tak dalej. Serwis jest raczej dla nieco mniej za awansowanych osób, którzy nie znają nieco bardziej ukrytymi zadaniami systemu Windows. Dodatkowo robiliśmy też testy systemów przyrównując między popularnym Windows 7 z najaktualniejszym systemem Windows 8. Przygotowaliśmy też dział darmowe programy w którym opisujemy użytkowe oprogramowanie komputerowe przedstawiając ich profesjonalne funkcje

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubuntu - darmowe programy »

  ubuntucentrum.pl - to polskie Centrum wiedzy o systemie Ubuntu (Ubuntu to stare afrykańskie słowo oznaczające "człowieczeństwo dla wszystkich"). Zafascynowana tym ważnym przesłaniem firma Canonical Ltd. opracowała i wdrożyła w życie opartą na Debianie dystrybucję Linuksa Ubuntu. Na blogu prezentujemy najświeższe informacje i nowości ze świata Ubuntu, a także bardzo potrzebne i poszukiwane porady oraz repozytoria. Dowiesz się tutaj m.in. jak zainstalować i skonfigurować Steam pod Ubuntu oraz jak poradzić sobie z wieloma innymi niezbędnymi programami i aplikacjami z dziedziny grafiki, edukacji i nauki, biura lub multimediów.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne programy komputerowe »

  Strona internetowa Programy.org.pl to serwis zawierający darmowe programy typu freeware, shareware, adware oraz trial. Portal z darmowym oprogramowaniem tworzony jest z myślą o użytkownikach, dlatego też nasze Menu zostało podzielone alfabetycznie na proste i przejrzyste w odbiorze kategorie. Cała Baza oprogramowania została bardzo dokładnie sprawdzona i pogrupowana. Serwis jest codziennie powiększany o nowe propozycję najnowszych i całkowicie darmowych wersji oprogramowań. Na stronie komputerowej każdego dnia dodawane są nowe propozycję programów. Wszystkie dodane już w bazie oprogramowanie, jest bez przerwy sprawdzane i aktualizowane do najnowszych - aktualnych, świeżych wydań.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • TsPlus - Serwer Termianli »

  Super rozwiązanie dla każdego zakładu pracy - zdalny pulpit

  Aktualny poziom technologii IT w każdej branży wymaga niejako ogromnie solidnej obsługi pod kątem technologicznym i dodatkowo pod kątem informatycznym. Firmy opierające swoją działalność na systemach informatycznych chcą się dobrze zabezpieczyć w razie awarii, w związku z tym potrzebują błyskawicznej i niezawodnej pomocy. Niewątpliwie wlicza się do niej zdalny pulpit. Jest to jednym słowem rozwiązanie, które pozwala kontrolować dane urządzenie przez eksperta siedzącego nawet tysiące kilometrów dalej. Nie ma współcześnie korzystniejszego systemu kontroli nad sporą liczbą komputerów albo innych urządzeń niż właśnie nadzór poprzez zdalny pulpit. Warto w takim razie zdać sobie sprawę z tego jak on działa.

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.ksiega-podatkowa.pl Program księgowy »

  Właściwie dobrany program księgowy jak Super Księga Podatkowa umożliwia właścicielom firm uniknięcie żmudnej oraz monotonnej pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej oraz rozliczeniu z fiskusem. Oczywiście jest on dostosowane do aktualnych regulacji prawnych, tak więc można być pewnym, że zapisy księgowe są zgodne z przepisami. Kpir program Super Księga Podatkowa ułatwia pracę małych i średnich firm i biur rachunkowych. To dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, w których prowadzona jest księgowość uproszczona prowadzona w oparciu o księgę podatkową albo ryczał od przychodów ewidencjonowanych. Użytkownik indywidualnie dobiera moduły, które są niezbędne do prowadzenia firmy. W ten sposób otrzymuje program księgowy idealnie dopasowany do oczekiwań swojej firmy.
  Pkpir program SKP to zarówno mała księgowość jak i wiele innych udogodnień. Z jego pomocą można sprawnie przygotowywać przejrzyste wydruki do dokumentacji księgowej, rozliczyć podatek, rejestry VAT, przejazdy oraz delegacje krajowe i zagraniczne płace i ZUS. Zapewni również łatwe prowadzenie ewidencji środków trwałych i amortyzacji. Ponadto można tworzyć Jednolite Pliki Kontrolne oraz e-Deklaracje. Co ważne jest prosty w obsłudze. Dlatego też cieszy się dużą popularnością prowadzących firmy jak i biura rachunkowe.
  Zanim kupimy ten kpir program księgowy mamy możliwość pobrać bezpłatną (przez 60 dni) pełną wersję testową, aby poznać jak poszczególne moduły działają w naszej firmie, a jednocześnie zastanowić się, które są nam obecnie potrzebne. Tak więc płacimy wyłącznie za to z czego będziemy korzystać.

  Data dodania: 13 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • rozliczenie-pit-37.pl - Program PIT 2017 »

  Dobrze wiemy, że do naszych obowiązków z tytułu podatków należy rozliczenie PIT 37, czy innych rocznych PIT 2017 / PIT 2018. Zanim złożymy deklaracje podatkowe musimy jednak je wypełnić. Dlatego konieczne jest wzięcie w rękę formularzy i ich uzupełnienie biorąc pod uwagę wszystkie dochody. Aby wykonać rozliczenie PIT 37 warto sięgnąć po pomoc darmowego oprogramowania komputerowego, które odnajdziemy w Internecie na stronie producenta. Przykładem jest bardzo często stosowany do rozliczania podatku program PIT Format. Twórcy stale aktualizują go oraz ulepszają i wprowadzają takie zmiany, dzięki którym całe rozliczenie przebiegać będzie zdecydowanie szybciej i wygodniej. Ten bezpłatny program PIT 2017 przeprowadzi rozliczenie podatku indywidualne jak i łączne z małżonkiem. To również dobry sposób na rozliczenie podatku osoby samotnie wychowujące dziecko. Roczne rozliczenie PIT 37 i innych PIT 2017 mamy sposobność wykorzystując aktywne deklaracje albo przy pomocy kreatora.Powinniśmy jednak zawsze wiedzieć o tym, by rozliczyć PIT 2017 trzeba mieć aktualne oprogramowanie, ponieważ to wpływa na to, czy rozliczenie jest zgodne z prawem. Musimy zawsze sięgać po program, który ma zaktualizowaną bazę i umieszczone takie PITy 2017 / PITy 2018, które są obecnie obowiązujące przy rozliczeniu. W przypadku PIT Format możemy się zawsze spodziewać, że ten program PIT 2017 jest zaktualizowany o obowiązujące przepisy podatkowe i wprowadzane są rozwiązania, które powinny umożliwić wygodniejsze rozliczenie. To możliwość na szybkie i prawidłowe przeprowadzenie rozliczenia PIT 37 oraz pozostałych PIT 2017.

  Data dodania: 22 12 2017 · szczegóły wpisu »