LTB Sp. z o. o.

LTB Sp. z o. o. przedsiębiorstwo specjalizujące się w technologiach internetowych oferując najbardziej zadowalające rozwiązania adekwatne do ceny. Wykwalifikowana kadra webmasterów i specjalistów jest w stanie sprostać wymaganiom obsługi stron i sklepów internetowych, utrzymaniem zasobów oraz przenoszeniem międzyserwerowym.
Kwestie, z którymi najczęściej spotykamy się we współpracy z klientem to:
Przenoszenie poczty i www związane jest ze zmianą lokalizacji, przeniesieniem niezbędnych danych, przepięciem domeny oraz przeniesienie poczty może stanowić wyzwanie przy indywidualnej pracy. Zespół LTB sprawnie przeprowadzi całą migrację ważnych dla Ciebie danych.
– Czyszczenie infekcji to nic innego jak pozbywanie się wirusów przyczyniających się do niepoprawnego funkcjonowania Twojej strony.
– Oferta powierzenia opieki nad stroną internetową polega na poprawie jej wizualnej kondycji, dobraniu odpowiednich treści adekwatnych z Twoją działalnością oraz zadowalającego użytkowania.
– Rynek nieustannie wyznacza nowe normy, którym staramy się sprostać. W cel odświeżenia wyglądu Twojej strony możesz zdecydować się na modyfikację serwisu www.
– W zakres kompetencji specjalistów wchodzi aktualizacja treści w postaci prowadzenia bloga lub strony internetowej.
– Bezpieczeństwo działalności jest najważniejsze, dlatego zespół LTB wprowadzi dla Ciebie odpowiednie zabezpieczenia serwisów www, dzięki którym Twoje funkcjonowanie oraz współpraca z klientem będzie całkowicie pewna.
– W przypadku braku niezbędnego czasu na pracę ze stroną internetową, która wspomaga Twoją działalność, możesz zlecić to zadanie specjalistą. LTB zajmuje się obsługą stron WordPress.
– Znając aktualnie panujące trendy, zespół jest w stanie udzielić Ci najpotrzebniejszych informacji i wprowadzić w świat stron internetowych. Nie czekaj i skorzystaj z oferowanych szkoleń stron internetowych.