Zawardziarski
vip

ppoż Adresujemy swoją ofertę do wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo w swoim miejscu pracy. Oddając się do naszej dyspozycji, mogą być Państwo spokojni o zdrowie czy życie. Zajmujemy się od lat bezpieczeństwem cywilnym, w ramach którego tworzymy plany zarządzania kryzysowego. Z naszych profesjonalnych usług korzysta już od wielu lat wiele znanych firm, w tym między innymi szpitale i szkoły. Wyposażanie obiektów w sprzęt gaśniczy i spacjalne znaki bezpieczeństwa to jeden z ważniejszych elementów działalności, jaką jest ochrona przeciwpożarowa. Głównym celem naszej pracy jest jak najwyższa ochrona przeciwpożarowa wszystkich naszych petentów. Nasza działalność umożliwi Ci specjalistyczną ochronę oraz bezpieczeństwo w miejscu wykonywania swojej pracy. Tworzymy niezbędną specyfikację z dziedziny ppoż, jak przykładowo instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Przeprowadzamy pomiary oświetlenia ewakuacyjnego i montujemy dźwiękowe sygnały ostrzegające przed niebezpieczeństwem.

Szczegóły strony www.fireprot.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.fireprot.pl:

ppoż

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 85 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 360

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mieszkania Wrocław »

  Wrocławska starówka jest jedną z bardziej pięknych w Polsce oraz Europie. Zakup gniazdka w we współczesnych czasach jest wyjątkowo proste, starczy mieć pieniądze. Przejrzyj interesujące nowe mieszkania dostępne w tym momencie we Wrocławiu, może odnajdziesz jakieś dla siebie. Przekonaj się, które walory ma konkretne gniazdko, które Cię zaciekawiło. Też osoby długi okres czasu mieszkające we Wrocławiu nie dały rady ujrzeć wszystkich tamtejszych zabytków. Wrocław jest miastem, jakie gwarantuje bardzo dużą ilość szans rozwoju. Gniazdko we Wrocławiu jest niesamowicie ciekawym wyjściem, miej to na uwadze.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tynki dekoracyjne »

  Wyjątkowo nowoczesnym i wypróbowanym sposobem zarazem są panele 3d. Położymy w Twoim mieszkaniu także solidne panele, pośród nich zobaczysz przykładowo panele 3d. Dekoracja waszych wnętrz to dla nas misja, ale szczególnie największa pasja, którą realizujemy. Jedną z naszych specjalności są również elewacje oraz ich kładzenie na rozlicznego typu warstwach. Zapraszamy do wstąpienia na stronę, na jakiej odkryjesz atrakcyjne propozycje odnośnie urządzenia wnętrz. Chciałbyś wiedzieć czy w Twoim mieszkaniu sprawdzą się panele 3d lub stiuk ? Niesamowicie często stosowanym przez naszych odbiorców materiałem jest tynk dekoracyjny.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ambasada Indii »

  Ambasady inaczej Placówki dyplomatyczne, są rozlokowane w największych miastach Polski. Najwięcej Ambasad można odnaleźć w Warszawie. Jeżeli szukasz placówki dyplomatycznej jakiegoś kraju, to bez problemu ją u nas wyszukasz. Posiadamy takie informacje jak adresy, dane kontaktowe, godziny otwarcia, opisy, fotografię i komentarze na temat Ambasada. Przy tym za pomocą naszego formularza można wysłać zapytania do instytucji jeżeli takie posiadamy. Naszą bazę staramy się systematycznie aktualizować w celu zapewnienia poprawności danych.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biblioteka Publiczna »

  Biblioteki publiczne dzieli się ze względu na sposób udostępniania zbiorów na:

  prezencyjne - nie wypożyczające swoich zbiorów na zewnątrz, które są dostępne tylko w jej czytelni
  biblioteki wypożyczające

  Większość bibliotek zawiera w praktyce charakter mieszany - tzn. zawiera zbiory, które można pożyczać i zbiory, które są dostępne wyłącznie w czytelni. Biblioteki przechowują też czasami zbiory, które nie są publicznie dostępne (np. stare druki, rękopisy albo materiały objęte klauzulą tajności).

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urząd pracy »

  Poradnictwo zawodowe Urzędu Pracy

  Poradnictwo zawodowe to proces, w którym doradca zawodowy pomaga w wyborze lub zmianie zawodu, kierunku kształcenia i szkolenia zawodowego, uwzględniając możliwości psychofizyczne i sytuację życiową klienta, a też potrzeby rynku pracy. Poradnictwo zawodowe realizowane znajduje się przez wyspecjalizowaną komórkę np. Urząd Pracy m.st. Warszawy jaką jest Centrum Aktywizacji Zawodowej.
  Doradcy zawodowi w urzędzie pracy świadczą następujące usługi:

  udzielają danych o zawodach, rynku pracy, a ponadto możliwościach szkolenia i kształcenia;
  udzielają porad ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcie lub zmianę zatrudnienia, w oparciu m. in. o wyniki badania zainteresowań i uzdolnień zawodowych;
  kierują na specjalistyczne badania psychologiczne i lekarskie umożliwiające wydawanie opinii o przydatności zawodowej do pracy i zawodu albo kierunku szkolenia;
  prowadzą grupowe porady umożliwiające dokonanie samooceny, a oprócz tego rozwijanie umiejętności podejmowania decyzji związanych z planowaniem kariery zawodowej.

  Z usługi poradnictwa mogą korzystać też pracodawcy zainteresowani pomocą w doborze kandydatów do pracy lub uzyskaniem porady z zakresu wsparcia rozwoju zawodowego swoich pracowników.
  Więcej informacji można znaleźć na Urząd pracy Poznań
   
   

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Miejscowości i ulice Polski »

  Jesteśmy stroną specjalistycznym o Polskich miastach. Staramy się udostępniać państwu jak najlepiej aktualne dane o twojej miejscowości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej  wejdz i odwiedź nasz serwis. W dodatku w portalu dane o najbliższych urzędach w twoim rejonie. W naszym portalu jest ponad 50 000 miejscowości, w 1849 gminach, 379 powiatach. W niektórych miastach wyszukasz aktualne oferty pracy, ogłoszenia internautów, a oprócz tego najważniejsze informacje regionalne z twojej okolicy. Jeżeli masz ochotę dodać jakieś informacje na temat twojego regionu wejdź i dadaj takie info.
   

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fosforanowanie »

  Przedsiębiorstwo Galwmet powstała ponad 10 lat temu i jest dziś jedną z najbardziej doświadczonych na Dolnym Śląsku firm, mających w ofercie między innymi następujące usługi obróbka metali, lakierowanie proszkowe, fosforanowanie, obróbka galwaniczna. Wykonujemy usługi zgodnie ze zleceniami klientów, posługując się maszynami i urządzeniami przyporządkowanymi do kilku kluczowych wydziałów galwanizerni, ślusarstwa, transportu, lakierni proszkowej, a także obróbki skrawaniem. Posiadamy też własną bazę transportową i w ramach współpracy dostarczamy zamawiane elementy i usługi. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport z podnośnikiem HDS »

  Przewozimy wszystkie rodzaje towarów, wynajmujemy dźwigi samojezdne. Transport hds wraz z profesjonalną obsługą. Założona w 1992 roku doświadczona i profesjonalna firma oferuje usługi transportowe w szerokim zakresie, profesjonalny załadunek. Przewozimy wszystkie rodzaje towarów, wypożyczamy dźwigi samochodowe i hds wraz z profesjonalną wyszkoloną obsługą operatorską. Proponujemy kompleksowe działania, obejmujące transport ciężarowy, materiałów budowlanych, transport z HDS kontenerów, maszyn ciężkich itd., stacjonarne prace żurawiem HDS oraz wiele innych.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »