Zawardziarski
vip

ppoż Adresujemy swoją ofertę do wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo w swoim miejscu pracy. Oddając się do naszej dyspozycji, mogą być Państwo spokojni o zdrowie czy życie. Zajmujemy się od lat bezpieczeństwem cywilnym, w ramach którego tworzymy plany zarządzania kryzysowego. Z naszych profesjonalnych usług korzysta już od wielu lat wiele znanych firm, w tym między innymi szpitale i szkoły. Wyposażanie obiektów w sprzęt gaśniczy i spacjalne znaki bezpieczeństwa to jeden z ważniejszych elementów działalności, jaką jest ochrona przeciwpożarowa. Głównym celem naszej pracy jest jak najwyższa ochrona przeciwpożarowa wszystkich naszych petentów. Nasza działalność umożliwi Ci specjalistyczną ochronę oraz bezpieczeństwo w miejscu wykonywania swojej pracy. Tworzymy niezbędną specyfikację z dziedziny ppoż, jak przykładowo instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Przeprowadzamy pomiary oświetlenia ewakuacyjnego i montujemy dźwiękowe sygnały ostrzegające przed niebezpieczeństwem.

Szczegóły strony www.fireprot.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.fireprot.pl:

ppoż

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 85 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 350

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ambasada Indii »

  Ambasady inaczej Placówki dyplomatyczne, są rozlokowane w największych miastach Polski. Najwięcej Ambasad można odnaleźć w Warszawie. Jeżeli szukasz placówki dyplomatycznej jakiegoś kraju, to bez problemu ją u nas wyszukasz. Posiadamy takie informacje jak adresy, dane kontaktowe, godziny otwarcia, opisy, fotografię i komentarze na temat Ambasada. Przy tym za pomocą naszego formularza można wysłać zapytania do instytucji jeżeli takie posiadamy. Naszą bazę staramy się systematycznie aktualizować w celu zapewnienia poprawności danych.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biblioteka Publiczna »

  Biblioteki publiczne dzieli się ze względu na sposób udostępniania zbiorów na:

  prezencyjne - nie wypożyczające swoich zbiorów na zewnątrz, które są dostępne tylko w jej czytelni
  biblioteki wypożyczające

  Większość bibliotek zawiera w praktyce charakter mieszany - tzn. zawiera zbiory, które można pożyczać i zbiory, które są dostępne wyłącznie w czytelni. Biblioteki przechowują też czasami zbiory, które nie są publicznie dostępne (np. stare druki, rękopisy albo materiały objęte klauzulą tajności).

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • kierunkowy Bolesławiec »

  Strona jest tematycznym portalem w całości poświęconym numerom kierunkowym w Polsce jak i na Świecie (np. Numer Kierunkowy 22 należy do Warszawy). W serwisie znajdziesz ponad 48 000 miejscowości z przypisanymi do nich numerami kierunkowymi, ponad 150 międzynarodowych numerów kierunkowych, oraz pełną listę numerów prefiksów PSN na rok 2012/2013. Ponadto na stronie opisane przykłady użycia połączeń kierunkowych wykorzystaniem preselekcji jak i międzynarodowych numerów kierunkowych. Intuicyjna wyszukiwarka w łatwy sposób pomoże wyszukać interesujące nas informacje.
   

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Miejscowości i ulice Polski »

  Jesteśmy stroną specjalistycznym o Polskich miastach. Staramy się udostępniać państwu jak najlepiej aktualne dane o twojej miejscowości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej  wejdz i odwiedź nasz serwis. W dodatku w portalu dane o najbliższych urzędach w twoim rejonie. W naszym portalu jest ponad 50 000 miejscowości, w 1849 gminach, 379 powiatach. W niektórych miastach wyszukasz aktualne oferty pracy, ogłoszenia internautów, a oprócz tego najważniejsze informacje regionalne z twojej okolicy. Jeżeli masz ochotę dodać jakieś informacje na temat twojego regionu wejdź i dadaj takie info.
   

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kod Pocztowy »

  Kody pocztowe wykorzystuje już właściwie każdy z nas, nie ma już osoby która aby czegoś w życiu nie zamawiała, lub wysyłała. Każda miejscowość, ulica, czy numer lokalu mieszkalnego posiada przypisany własny kod pocztowy. Kody pocztowe były wprowadzone do użytku w celu ułatwienia sortowania i przydzielania listów i paczek pocztowych. Aktualnie przy ogromnej liczbie wysyłanej korespondencji, automatyczne sortownie już bez problemu sobie radzą z taką liczbą korespondencji. Ale co się dzieje gdy nie zna się skryptu pocztowego? Z poradą wychodzą strony jak nasza ułatwiające wyszukanie interesującego nas programu pocztowego. Kod Pocztowy

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fosforanowanie »

  Przedsiębiorstwo Galwmet powstała ponad 10 lat temu i jest dziś jedną z najbardziej doświadczonych na Dolnym Śląsku firm, mających w ofercie między innymi następujące usługi obróbka metali, lakierowanie proszkowe, fosforanowanie, obróbka galwaniczna. Wykonujemy usługi zgodnie ze zleceniami klientów, posługując się maszynami i urządzeniami przyporządkowanymi do kilku kluczowych wydziałów galwanizerni, ślusarstwa, transportu, lakierni proszkowej, a także obróbki skrawaniem. Posiadamy też własną bazę transportową i w ramach współpracy dostarczamy zamawiane elementy i usługi. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Wrocław »

  Wychodzimy z założenia, że dzieci należy wspierać w rozwoju już od namłodszych lat, dlatego w naszym przedszkolu we Wrocławiu wspieramy maluchy na każdym kroku. To Tutaj Przedszkole znajduje się we Wrocławiu na Ołtaszynie. Zapisy do przedszkola odbywają się przy pomocy formularzy umieszczonych na naszej stronie internetowej, dzięki czemu oszczędzamy czas związany z formalnościami i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom rodziców Czas, który dzieci spędzają w niepublicznym przedszkolu na Ołtaszynie jest dla nich czasem prawdziwej radości. Przy okazji dzieci uczą się wielu pożytecznych rzeczy, w tym języka angielskiego. Najważniejszą rzeczą, jaką możemy dać naszym podopiecznym, są nasze otwarte serca pełne pozytywnych emocji, które staramy się jak najmocniej przekazać maluchom przebywającym pod naszą opieką.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport z podnośnikiem HDS »

  Przewozimy wszystkie rodzaje towarów, wynajmujemy dźwigi samojezdne. Transport hds wraz z profesjonalną obsługą. Założona w 1992 roku doświadczona i profesjonalna firma oferuje usługi transportowe w szerokim zakresie, profesjonalny załadunek. Przewozimy wszystkie rodzaje towarów, wypożyczamy dźwigi samochodowe i hds wraz z profesjonalną wyszkoloną obsługą operatorską. Proponujemy kompleksowe działania, obejmujące transport ciężarowy, materiałów budowlanych, transport z HDS kontenerów, maszyn ciężkich itd., stacjonarne prace żurawiem HDS oraz wiele innych.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »