Zawardziarski
vip

ADWOKAT MACIEJ KRAKOWIŃSKI ŁÓDŹ Mamy okazję przedstawić Państwu Kancelarię Adwokacką Macieja Krakowińskiego z Łodzi, zatrudniającą prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. W naszej kancelarii podejmujemy się prowadzenia spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego, pracy, a ponadto przewozowego oraz nieruchomości i budowlanego. Oferowana przez nas pomoc prawna zawiera udzielenie porad, przygotowanie pism procesowych oraz reprezentowanie klientów przed sądem, urzędem czy inną instytucją. Z naszych usług możecie Państwo skorzystać też internetowo, udzielamy e-porad. Dokładne wiadomości dostępne są na stronie internetowej.

Szczegóły strony adwokat-lodz.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę adwokat-lodz.eu:

ADWOKAT MACIEJ KRAKOWIŃSKI ŁÓDŹ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny googlebot 211

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LexStrada - Kancelaria prawna »

  Kancelarie Prawną prowadzi Pan Przemysław Dziubak. Nasze usługi świadczone są od 1998 roku.

  Prowadzimy pomoc prawną dla podmiotów prawa publicznego oraz jednostek organizacyjnych sektora finansów publicznych. Oferujemy pomoc w prawie pracy, windykacjach, sprawach rozwodowych (podzielność majątkowa) i wielu innch. Jeżeli potrzebujesz opieki prawnej, nasza kancelaria na pewno Ci pomoże. Jeśli nadal masz wątpliwości, po prostu napisz do nas, a my spróbujemy Ci pomóc.

  Działamy na terenie Poznania

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gniezno »

  Obsługa osób fizycznych, sporych i małych podmiotów gospodarczych to zadania jakie sobie wyznacza Sed-Lex Kancelaria Prawna Poznań. Wsparcie w procesach upadłościowych i partycypacja w postępowaniu komorniczym to tylko nieznaczny fragment oferty usług. Sed-Lex Adwokat Wągrowiec oferuje właściwe rozwiązywanie problemów prawnych. Odbiorcy zabiegający o przyznanie odszkodowania mogą liczyć na należyte wsparcie doradcze. Sed-Lex Adwokat Września pomaga planować negocjacje i reprezentuje konsumentów przed placówkami administracji państwowej. Jeżeli odbywa się spór o nieruchomość, za sprawą kancelarii Adwokat Gniezno Sed-Lex zyskamy odpowiednią świadomość swoich praw. Radca prawny Wągrowiec obejmujący zakresem usług, przedstawia różne rozwiązania prawne a także udziela porad w ramach doradztwa gospodarczego. Jeżeli odbywa się windykacja Poznań ma zapewnionych szeroko doświadczonych specjalistów. Adwokat Września, radca prawny Gniezno to sformułowania utożsamiane z biurem Sed-Lex. Dla kancelarii adwokackich w Poznaniu Sed-Lex to faktyczna konkurencja.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w Warszawie »

  Radca prawny Robert Rusinek to człowiek, który niewątpliwie nie powinien zbytnio narzekać na ilość zleceń oraz naturalnie własne zarobki. W końcu ogólnie szczególnie przedsiębiorcy bardzo często muszą korzystać z usług oferowanych przez radców. Jak zatem znaleźć takiego radcę prawnego, który charakteryzuje się wyśmienitą wiedzą prawniczą, lecz także umiejętnym podejściem do swoich klientów?
  Prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest skorzystanie z chociażby wyszukiwarki internetowej. Przecież po wpisaniu w wyszukiwarce haseł związanych z radcami, możemy bez żadnego kłopotu dowiedzieć się, który radca prawny prowadzi działalność w Warszawie, Zabrzu albo we Wrocławiu.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Niemal dziesięć lat doświadczenia w pracy zawodowej, a także wcześniejsza edukacja na wysokim poziomie zapewniają usługi prawne o bardzo wysokiej jakości. Nieukrywana miłość do niesienia pomocy dla ludzi i radość z wykonywanej pracy powodują, że, wszystkie sprawy są traktowane przez adwokata z najwyższym zaangażowaniem, co daje pewność zrobienia wszystkiego, co tylko jest możliwe w celu osiągnięcia oczekiwanych przez klientów celów. Pełne poświęcenie dla potrzeb każdej osoby to jedna z głównych dewiz przyświecających każdemu adwokatowi.

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat - Białystok »

  Kancelaria Adwokacka Sylwia Tokarzewska-Cybulko od wielu lat działa w branży prawniczej. Siedziba Kancelarii mieści się w Białymstoku. Adwokaci pracujący w tej Kancelarii świadczą usługi związane z wieloma obszarami prawa - prawem cywilnym, gospodarczym, majątkowym, karnym, prawem pracy. Oferują swoje usługi klientom indywidualnym oraz firmom gospodarczym - pomagają w wypełnianiu oraz tworzeniu ważnej dokumentacji, sprawdzają zgodność umów, reprezentują firmy przed sądami oraz organami państwowymi. Zachęcamy do wybierania usług Kancelarii już dziś. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej: www.adwokatura-bialystok.pl.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Sącz »

  Zarówno klienci prywatni jak i firmy mogą skorzystać z porad Kancelarii Adwokat Iwony Mastalerz. Kancelaria ta oferuje obszerny zakres pomocy prawnej dla firm oraz klientów indywidualnych między innymi z zakresu prawa karnego, rodzinnego oraz konsumenckiego i patentowego. Opisywana kancelaria zajmuje się również sprawami dotyczącymi prawa pracy i windykacją. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz pomocy adwokata to z całkowitą pewnością musisz zapoznać się z ofertą Adwokat Iwony Mastalerz.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Częstochowa »

  Kancelarie Adwokackie adw. Piotra Fik i adw. Tomasza Skrzypczyńskiego oraz Kancelarie Radców Prawnych r.pr. Mateusza Równickiego i r.pr. Bartosza Kuc oferują profesjonalną i kompleksową obsługę prawną Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom, zarówno w sprawach pozasądowych jak i sądowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie reprezentować naszych klientów przed wszystkimi rodzajami sądów w Polsce i w Europie. Z pewnością wiedza i praktyka zdobyta przez wszystkie lata sprawia, że jako radcowie prawni zapewniamy pełne zadowolenie.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Kancelarie Adwokackie Adwokatów: Jakuba Borzymowskiego, Piotra Fik oraz Tomasza Skrzypczyńskiego oferują profesjonalną i kompleksową obsługę prawną Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom, zarówno w sprawach pozasądowych jak i sądowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na udzielanie pomocy prawnej zarówno w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego jak i administracyjnego.

  Pomoc ta w zależności od potrzeb naszych Klientów obejmuje reprezentację we wszystkich postępowaniach cywilnych, rodzinnych i sprawach karnych, toczących się przed organami postępowania przygotowawczego, sądami, organami egzekucyjnymi czy organami administracji publicznej.nnŚwiadczone przez nas usługi są również ukierunkowane na pomoc naszym Klientom poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii oraz doradztwo przy zawieraniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej.nnKażdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu, z którym się do nas zwrócił. Ze względu na charakter powierzanych nam spraw ważne jest dla nas, aby pomoc udzielona Klientowi miała charakter kompleksowy, z jednoczesnym uwzględnieniem trafności i terminowości działania.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »