Zawardziarski
vip

Kancelaria Radców Prawnych Świadczymy usługi w zakresie obsługi prawnej jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Kancelaria świadczy usługi dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jak i tych, które nie prowadzą działalności gospodarczej oraz dla spółek prawa handlowego. Prowadzimy usługi ad hoc a także świadczymy usługi w postaci stałego doradztwa prawnego od 2005 r. Radca prawny Sebastian Uchnast zajmuje się prawem ubezpieczeniowym gospodarczym, prawem pracy, prawem spadkowym oraz prawem rzeczowym, ustalaniem i regulowaniem stanu prawnego nieruchomości. Radca prawny Magdalena Stachura zajmuje się prawem spółek handlowych, prawem gospodarczym, pomocą publiczną, prawem europejskim, prawem samorządowym. Współpraca w zakresie pomocy prawnej na rzecz każdego Klienta stanowi indywidualny projekt będący odpowiedzią na jego potrzeby, co do zakresu prawnego świadczonej usługi, formy współpracy jak również sposobu ustalenia wynagrodzenia. Obsługa prawna wykonywana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami etyki zawodowej oraz z zachowaniem najwyższej staranności.

Szczegóły strony www.kancelaria-silesia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kancelaria-silesia.pl:

Kancelaria Radców Prawnych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 434

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LexStrada - Kancelaria prawna »

  Kancelarie Prawną prowadzi Pan Przemysław Dziubak. Nasze usługi świadczone są od 1998 roku.

  Prowadzimy pomoc prawną dla podmiotów prawa publicznego oraz jednostek organizacyjnych sektora finansów publicznych. Oferujemy pomoc w prawie pracy, windykacjach, sprawach rozwodowych (podzielność majątkowa) i wielu innch. Jeżeli potrzebujesz opieki prawnej, nasza kancelaria na pewno Ci pomoże. Jeśli nadal masz wątpliwości, po prostu napisz do nas, a my spróbujemy Ci pomóc.

  Działamy na terenie Poznania

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • jpzlegal.pl - kancelaria bydgoszcz »

  Poszukujesz, prawnika lub radcę prawnego do tego, aby rozwiązali twój problem lub niefortunną sprawę ? Nie potrzebujesz się już martwić ! Teraz, jeśli zgłosisz się do nas, zostaniesz potraktowany z szerokim profesjonalizmem i będziesz mógł z nami współpracować. Jesteśmy kancelarią, która jest przeważnie gotowa na każde wyzwania niezależnie od tego co się stało. Staramy się zawsze, aby nasz klient był w przekonaniu i utwierdzeniu, że jesteśmy szczególnie doświadczonym zespołem, na jakim można polegać w jakiejkolwiek sytuacji ! Po wiele więcej zapraszamy Państwa na własną stronę internetową, tam można odnaleźć wiele fascynujących informacji na nasz temat ! Nie zwlekaj !

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania po wypadku w UK »

  Niezależnie od tego, jaki miałeś wypadek w Wielkiej Brytanii, czy wypadek drogowy, czy nieszczęśliwy wypadek w miejscu pracy bądź też w miejscu publicznym, możesz ubiegać się o odszkodowanie w UK. Wiele osób nie stara się o odszkodowanie pomimo tego, że mogą ubiegać się o zadośćuczynienie. Pewne sprawy nie muszą trwać latami, lecz mogą przebiegać od kilku tygodni do kilku/kilkunastu miesięcy. Zanim rozpoczniesz proces odszkodowawczy na własną rękę, skontaktuj się z Polskim Centrum Odszkodowań. Skontaktuj się już dziś.

  Data dodania: 16 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Białystok »

  Kancelaria Explico specjalizuje się poradami prawnymi online. Radca Prawny Białystok świadczy pomoc prawną w prawie internetu, prawie korporacyjnym oraz obrocie nieruchomościami. W działaniu Rady Prawni odznaczają się profesjonalizmem. Kancelaria Explico zapewnia najwyższy poziom świadczonych działań. Kancelaria Prawna zapewnia obsługę prawną na teranie całej Polski. Z usług Kancelarii korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. W ramach świadczonych usług Radca prawny zapewnia klientom indywidualnym pomoc praktycznie w każdej sferze życia.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Porady prawne Radca Prawny »

  W mieście Warszawa dla dzielnic Ochota, Bemowo Bielany i Włochy działa Kancelaria oferująca swoje usługi. Zespół prawników zapewnia obsługę prawną, a także usługi o charakterze rachunkowym. Nad poprawnością obsługi prawnej czuwa wybrany przez Klienta radca prawny lub inny prawnik. Usługi księgowe wykonywane są przez prawnika posiadającego licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Wszelkie porady prawne obejmują gałęzie prawa takie jak prawo cywilne, administracyjne i gospodarcze. Każdy prawnik zapewnia wsparcie procesowe również w takich sprawach jak alimenty, rozwód czy spadki. Firmy mogą skorzystać z usług takich jak windykacja. Księgowa zaprasza do współpracy także firmy z innych dzielnic niż Bemowo, Włochy, Ochota czy Bielany.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny »

  Kancelaria prawna Warszawa. Jak uzyskać rozwód kościelny cywilny Jak uzyskać alimenty, podział majątku i zapewnić sobie kontakty z dzieckiem. Unieważnienie sakramentu małżeństwa Stwierdzenie nieważności małżeństwa Kancelaria prawa kanonicznego, adwokat kościelny, prawo kanoniczne - adwokat Warszawa. Skarga powodowa - wzór skargi powodowej. Skarga powodowa o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Pozew o unieważnienie małżeństwa. Wniosek o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Wniosek o unieważnienie małżeństwa. Pozew o rozwód kościelny. Wniosek o rozwód kościelny. Wniosek o unieważnienie sakramentu małżeństwa. Wniosek o unieważnienie małżeństwa kościelnego.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • jakprawnie.pl - porady prawne online »

  W dobie internetu i postępującej informatyzacji, każda branża musi pędzić z duchem rozwijającej się technologii, aby sprostać wygodzie i potrzebom dzisiejszego klienta. Jakprawnie, to nowy rodzaj usług prawnych. Dzięki możliwościom naszego portalu, nie ma potrzeby udawać się do kancelarii, aby otrzymać w pełni rzetelną i profesjonalną poradę prawną lub pomoc pełnomocnika. Nie ma znaczenia miejsce pobytu oraz rodzaj problemu osoby zainteresowanej. Na naszym portalu można również znaleźć wiele artykułów, jak i skorzystać z kalkulatorów odsetek lub darmowych wzorów pism.

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za wypadki - krop.org.pl »

  Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych zajmuje się pomocą przy sprawach odszkodowawczych na terenie całej Polski. Nasze doświadczenie i wiedza okazuje się niezbędna do zrozumienia zagadnień prawnych oraz medycznych, związanych z prawem pacy i rekonstrukcjami wypadków. W Krop.org.pl zdajemy sobie sprawę z ogromu odpowiedzialności jaki na nas spoczywa, dlatego każde postępowanie odszkodowawcze prowadzimy z pełnym zaangażowaniem i zacięciem. Nie odpuszczamy ubezpieczycielom i sądom, z nami masz prawo do sprawiedliwości. Sprawdź Krop.org.pl

  Data dodania: 26 02 2017 · szczegóły wpisu »