Zawardziarski
vip

Notariusz Katowice Kościuszki Nasza kancelaria notarialna oprócz sporządzania aktów notarialnych zajmuje się także sporządzaniem poświadczeń dziedziczenia, własnoręczności podpisu, a także doręczaniem oświadczeń, sporządzaniem protestów weksli i czeków, przyjmowaniem na przechowanie pieniędzy i papierów wartościowych czy rozmaitych dokumentów. Więcej informacji odnośnie wykonywanych czynności notarialnych znajdziesz na naszej www. Siedziba naszej kancelarii zlokalizowana jest w Katowicach, stąd przeważnie z naszych usług korzystają osoby ze Śląska i okolic.

Szczegóły strony notariusz-giemza.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę notariusz-giemza.pl:

Notariusz Katowice Kościuszki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 323

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Kraków »

  Notariusz jest osobą, która zaoferuje nam pomoc w wszelakich sprawach wymagających kontaktu z przepisami prawa. Wiele czynności w życiu wymaga skorzystania z jego usług.

  Są to na przykład poświadczanie dokumentów lub przygotowywanie testamentów. Przeczytaj w czym dokładnie jeszcze może pomóc Ci pracownik kancelarii notarialnej - w witrynie http://www.notariuszkrakow.eu znajdziesz informacje o usługach notarialnych. Więcej informacji można uzyskać również bezpośrednio w biurze kancelarii w godzinach jego pracy.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani notariusz »

  Tani Notariusz to osoba, która wykonuję dla nas usługi w zakresie porad prawnych. Wiele czynności i problemów w naszym życiu wymaga porad z zakresu prawa i pokrewnych.

  Do jego obowiązków należy między innymi przygotowania, poświadczenia dokumentów, spisania i odczytywanie testamentów, różna pomoc przy związkach i rozdziale majątkowym, spisanie różnych umów najmów i sprzedaży domów czy mieszkań. Praca notariusza jest bardzo odpowiedzialna, ponieważ od niego zależy czy dojdziemy do porozumienia z drugą stroną czy nie.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Wrocław »

  MAJOR DOMUSArmii Krajowej 14c/350-541 Wrocławtel./fax 71 785 77 94tel. kom. 604 590 421 609 732 299 Firma Major Domus istnieje na ryku do 2000 roku. Jest doświadczoną firma w zakresie dbania o posesje swoich klientów.Głównym celem firmy jest kompleksowe dbanie o stan domów, osiedli, mieszkań klientów, by zostały one utrzymane w jak najlepszych i najnowszym stanie. Każda praca jest poprzedzana dokładnym wywiadem i monitorowaniem obiektu.MAJOR DOMUS jest członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości oraz posiada polisę OC na sumę gwarancyjną 50 000 €.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA SZCZECIN »

  Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych funkcjonuje od 2008 r., a jej siedzibą jest Szczecin. zapewnia czynności notarialne dedykowane zarówno osobom prywatnym, jak i przedstawicielom przedsiębiorstw. Terminy wizyt ustalane są indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie - za pośrednictwem poczty e-mail, telefonicznym albo osobistym. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.30. W skład wykonywanych przez nią czynności notarialnych wchodzi m.in. przygotowywanie aktów notarialnych tj. umowy sprzedaży, zamiany, darowizny, ustanowienia służebności, statutów spółek akcyjnych, czy też spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ WÓJTOWICZ notariusz Bielsko Biała »

  Gwarantujemy Państwu pomoc doświadczonej kancelarii notarialnej z Bielska-Białej. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od kilku lat i cieszymy się stabilną pozycją na rynku. Informujemy, że dokładamy starań, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Z oferty usług notarialnych mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak również firmy oraz instytucje. Notariusz, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa zajmuje się wykonywaniem takich czynności, jak: sporządzanie wszelkiego rodzaju aktów notarialnych, weksli, czeków, odpisów oraz innego rodzaju dokumentów. Mogą nam Państwo powierzyć również na przechowanie między innymi pieniądze. Pełna oferta jest na stronie www.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Taxpit z Suwałk »

  Zarządzanie księgowością z pewnością nie należy do miłych zadań. Wielu właścicieli niewielkich albo średnich przedsiębiorstw prowadzi księgowość Suwałki na własną rękę, lub zleca te czynności bliskiej osobie, przykładowo żonie czy innemu członkowi rodziny. Takie delegowanie obowiązków komuś innemu jest w polskich firmach bardzo popularne. Każdy powinien wiedzieć, iż księgowość Suwałki zlecona profesjonalnej firmie wcale nie musi być kosztowna. Serdecznie zapraszamy do najlepszego biura rachunkowego Taxpit.pl

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Katowice »

  Kancelaria notarialna Notus w Katowicach oferuje kompetentne usługi w obszarze szeroko rozumianych czynności notarialnych. Kancelaria notarialna Katowice posiada wieloletnią praktykę oraz specjalności w wielu naukach prawa, m.in. w prawie spadkowym, handlowym, dotyczącym posiadłości, małżeństw albo umów deweloperskich. Notariusz Katowice zrealizuje na zlecenie klienta akty notarialne, potwierdzenia, protokoły dot. przedsiębiorstw i przeprowadzi sporo kolejnych pomocy z gwarancją pełnej terminowości.

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice »

  W propozycji Kancelarii Notarialnej Notariusz Magdaleny Smreczak klienci odnajdą bardzo rozbudowany zakres usług notarialnych. Każde oferowane świadczenia wykonujemy bardzo precyzyjnie, co umożliwia nam zapewnienie ich wysokiej jakości. Funkcjonujemy bardzo elastycznie, dostosowując usługi do personalnych oczekiwań przedstawionych przez klientów. Proponujemy krótkie terminy wykonania powierzonych prac. Szczegóły dotyczące przygotowanej oferty znajdą Państwo na naszej witrynie w internecie. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 07 2018 · szczegóły wpisu »