Zawardziarski
vip

porady prawne online Dzień Dobry, nasza działalność Artlex oferuje udzielanie pomocy prawnej klientom w bardzo różnych sytuacjach od spraw gospodarczych, poprzez sprawy nieruchomości aż do problemów ubezpieczeń społecznych. Nasze wieloletnie działanie zaowocowało zarówno stworzeniem kilku kancelarii w takich miejscach jak: Bytom, Będzin, Mysłowice ale także wiedzą zdobywaną podczas prowadzenia spraw. Działalność Artlex to także rzetelna pomoc w zakładaniu spółek, tworzeniu fundacji czy doradztwu gospodarczym. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminów na spotkania.

Szczegóły strony www.kancelaria-artlex.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kancelaria-artlex.pl:

porady prawne online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny googlebot 207

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Prawnik Poznań. Mamy do zaoferowania wysokiej jakości usługi kancelarii adwokackiej w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie szanownym Klientom pełną gamę najwyższej klasy usług, począwszy od porad prawnych, poprzez pomoc w pisaniu umów, jak również tworzeniu opinii na temat dokumentów, a na reprezentowaniu szanownych Klientów przed sądem kończąc. Mamy do zaoferowania szeroką gamę usług w zakresie prawa cywilnego w Poznaniu, obejmującego takie kwestie, jak sprawy o odszkodowanie, zniesienie współwłasności w Poznaniu, sprawy o świadczenia umów czy odnoszące się do ochrony dóbr osobistych w Poznaniu. Proponujemy usługi z zakresu prawa rodzinnego w Poznaniu, jak na przykład sprawy o likwidację wspólnoty majątkowej między mężem i żoną, sprawy o opiekę nad dzieckiem, a także alimenty w Poznaniu. Obsługujemy również opłaty adienckie, a także sprawy spadkowe w Poznaniu.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w Warszawie »

  Radca prawny Robert Rusinek to człowiek, który niewątpliwie nie powinien zbytnio narzekać na ilość zleceń oraz naturalnie własne zarobki. W końcu ogólnie szczególnie przedsiębiorcy bardzo często muszą korzystać z usług oferowanych przez radców. Jak zatem znaleźć takiego radcę prawnego, który charakteryzuje się wyśmienitą wiedzą prawniczą, lecz także umiejętnym podejściem do swoich klientów?
  Prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest skorzystanie z chociażby wyszukiwarki internetowej. Przecież po wpisaniu w wyszukiwarce haseł związanych z radcami, możemy bez żadnego kłopotu dowiedzieć się, który radca prawny prowadzi działalność w Warszawie, Zabrzu albo we Wrocławiu.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT KAMIL FLATOW »

  Kancelaria adwokacka prowadzona przez Filipa Flatowa ma swoją siedzibę w Warszawie, natomiast jej filia znajduje się w Płocku. Zajmuje się reprezentacją prawną klientów w postępowaniach sądowych i przedsądowych. Udziela wskazówek z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz rodzinnego. Prowadzi doradztwo w ramach umów powiązanych z konkretnymi sprawami, jakie świadczone są na rzecz podmiotów instytucjonalnych. Jednym z istotnych kierunków działalności kancelarii jest prowadzenie postępowań dotyczących spraw reprywatyzacyjnych. Koszty prowadzenia konkretnej sprawy ustalane są osobiście z wszelkim klientem. pełny zakres świadczonych usług znajduje się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT MACIEJ KRAKOWIŃSKI ŁÓDŹ »

  Mamy okazję przedstawić Państwu Kancelarię Adwokacką Macieja Krakowińskiego z Łodzi, zatrudniającą prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. W naszej kancelarii podejmujemy się prowadzenia spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego, pracy, a ponadto przewozowego oraz nieruchomości i budowlanego. Oferowana przez nas pomoc prawna zawiera udzielenie porad, przygotowanie pism procesowych oraz reprezentowanie klientów przed sądem, urzędem czy inną instytucją. Z naszych usług możecie Państwo skorzystać też internetowo, udzielamy e-porad. Dokładne wiadomości dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Przemysław Kopko »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Przemysław Kopko to profesjonalna pomoc porada z zakresu wielu gałęzi prawa – prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa majątkowego, prawa karnego itd. Kancelaria istnieje już dużo lat i w tym czasie pomogła wielu osobom. Przeprowadziła dużo niekiedy bardzo trudnych spraw. Pracownicy kancelarii zapewniają wielopłaszczyznowe usługi – wspierają w wypełnianiu umów, pism procesowych, reprezentują firmy oraz klientów indywidualnych przed sądami, tłumaczą nowe przepisy prawa. Zachęcamy do nawiązywania kontaktu z kancelarią poprzez formularz znajdujący się na stronie kancelaria-kopko.pl.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa Mokotów »

  35. Listonosz dostarczył Ci pocztę. Otrzymałeś list z sądu i dowiedziałeś się, że zostałeś pozwany? To się zdarza. Pozwy zazwyczaj pisze się w sądzie a potem dostarcza odpis osobie pozwanej. Nie wiesz jak zareagować? Nie ukrywaj się w domu. Nie udawaj że nic się nie stało. Zgłoś się do adwokat Warszawa. Dowiedz się jak odpowiedzieć na pozwanie. Poznaj już dziś swoje prawa. Adwokat Warszawa wesprze Cię poradą prawną, poinformuje o twoich prawach, pomoże napisać odpowiedź na pozew, a także będzie Cię reprezentował na sali rozpraw.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Częstochowa »

  Kancelarie Adwokackie adw. Piotra Fik oraz adw. Tomasza Skrzypczyńskiego oferują profesjonalną i kompleksową obsługę prawną Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom, zarówno w sprawach pozasądowych jak i sądowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na udzielanie pomocy prawnej zarówno w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego jak i administracyjnego. Pomoc ta w zależności od potrzeb naszych klientów obejmuje reprezentację we wszystkich postępowaniach cywilnych, rodzinnych i sprawach karnych, toczących się przed organami postępowania przygotowawczego, sądami, organami egzekucyjnymi czy organami administracji publicznej.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Sącz »

  Na opisywanej stronie internetowej znajdziesz listę sądeckich kancelarii adwokackich i radcowskich. Jeżeli więc poszukujesz pomocy adwokata w Nowym Sączu bądź prowadzisz własną kancelarię to bez cienia wątpliwości powinieneś odwiedzić opisywaną tutaj stronę internetową. Oprócz danych adresowych największych sądeckich kancelarii prawnych znajdziesz opinie o nich, które pozwolą wam podjąć decyzje o wyborze konkretnej kancelarii. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego portalu a także nawiązywania współpracy!

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »