Zawardziarski
vip

wentylacja Poznaj bliżej ofertę firmy http://clim-rem.pl/ która istnieje od 1996 roku sprawnie działa na rynku branży klimatyzacyjnej i zajmuje się systemami klimatyzacji i wentylacji, montażem, serwisem oraz doradztwem urządzeń do pomieszczeń pojedynczych, jak i w układzie centralnym typu usługowego i mieszkalnego. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty oraz atesty, zapewniamy całkowite zadowolenie klienta z dobrze dobranego urządzenia i jego jakości. serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szczegóły strony clim-rem.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę clim-rem.pl:

wentylacja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Słupki parkingowe »

  Drugim głównym produktem obok blokady są słupki parkingowe. W ofercie firmy posiadamy słupki parkingowe okrągłe bądź kwadratowe, zamykany na kłódkę bądź słupki u-12b i u12-c, które należy wkopać w grunt. Słupki parkingowe są malowana lakierem proszkowym i została naniesiona czerwona folia odblaskowa. Materiał, który został wykorzystany w procesie produkcji słupka daje gwarancje wytrzymałości materiału. Słupki parkingowe producenta Euro Spaw to produkt godny uwagi i zainteresowania według internautów.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja z Bud-Wentu »

  Wentylatory w obecnych czasach są naprawdę rozpowszechnionym elementem naszego życia. Niewątpliwie jedną z lepszych firm/spółek/korporacji zajmujących się w tym momencie tą branżą w naszym kraju jest poznańska spółka Bud-Went. Ich propozycję można bez żadnych problemów przemyśleć na witrynie internetowej bud-went.com.pl, gdzie znajdziemy kilka pożytecznych informacji, a również różnorakie rodzaje wentylatorów. Bud-Went zajmuje się sprzedażą na terenie Polski produktów niezbędnych do wykonania instalacji wentylacyjnej od wkręta po urządzenia. Ta firma jest bardzo pożyteczna dla wszystkich klientów interesujących się taką tematyką.

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wkłady Pomp DENISON »

  Nasza firma zaopatruje firmy w potrzebne części w branży automatyki przemysłowej. Szybko kompletujemy części, które dana firma potrzebuje i sprawnie wysyłamy, aby zakład mógł nie przerwanie funkcjonować. Doradzamy również w doborze potrzebnych części. Działamy już kilka lat i ciągle poszerzamy asortyment usług. Współpracujemy z coraz większą liczbą cenionych na rynku producentów. Poza automatyką przemysłową i wyrobami hutniczymi sprzedajemy wkłady do pomp firmy DENISON. Pompy denison możemy podzielić na jednostrumieniowe, dwustrumieniowe i trójstrumieniowe. Do wszystkich sprzedajemy wkłady. Konkretną listę modeli i parametrów technicznych znajduje się na naszej stronie internetowej: wkladpompy.pl. Wkłady pomp denison które oferujemy to pewny i wysokiej jakości produkt. jest to urządzenie specjalistyczne i w razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Styczniki - PRO AUTOMATIC »

  U nas kupisz styczniki - elementy automatyki przemysłowej. Stycznik to elektryczny łącznik, zapewniający sporą częstotliwość łączeń przez odpowiednią budowę, a także z uwagi na istotę pracy. Ma tylko jedną pozycję spoczynkową styków kinetycznych. Styki ruchome utrzymywane są w pozycji wymuszonej spowodowanym siłą zewnętrzną. Styczniki możemy podzielić ze względu na kategorię siły zewnętrznej na styczniki elektro-magnetyczne i pneumatyczne. Urządzenie to potrafi załączać, wył. i przewodzić prąd w naturalnych warunkach pracy obwodu elektrycznego, a oraz w warunkach przeciążeń. Styczniki nie są dostrojone do wył. prądów zwarciowych i współdziałają z bezpiecznikami. Stycznik w rozróżnieniu od przekaźnika wykorzystuje się do załączania uk. silnoprądowych, zaś przekaźniki, transmitują sygnały nisko prądowe bądź syg. o małym potencjale zerowym. Przedmiotowo konstrukcja stycznika jest większa niż przekaźnika ze względu m.in. na chociażby większe styki. Styczniki do nabywania w naszym sklepie online.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • proautomatic.pl - Automatyka przemysłowa »

  Nasza firma zajmuje się kompletowaniem zamówionych produktów, firmom z branży automatyki, hydrauliki, pneumatyki. Sprawnie kompletujemy potrzebne elementy i wysyłamy. Duże grono światowych fabrykantów, których produkty możemy zaoferować, pozwala na realizację praktycznie każdego zamówienia. Firma znajduje się w Katowicach i istnieje sposobność odbioru zamówienia w siedzibie. Po wcześniejszym kontakcie. Posiadamy sklep internetowy oraz katalogi produktów również dostępne w internecie. Udzielamy również informacje telefoniczne na temat produktów. Spora część produktów jest dostępna na stanie, w magazynie. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Montaż SMD i THT elektroniki »

  Gdańska firma Solitech istnieje w branży elektronicznej od wielu lat. Główną działalnością firmy są:
  - montaż SMD,
  - montaż przewlekany elektroniki,
  - obwody drukowane (PCB),
  - zakup części elektronicznych niezbędnych w procesie produkcji,
  - projektowanie elektroniki,
  - programowanie urządzeń,
  - montaż mechaniczny (również dostosowanie obudów),
  - testy funkcjonalne wyprodukowanych urządzeń,
  - montaż końcowy – "do gotowego produktu",
  - wiele innych niewymienionych.

  Jeśli zechcesz, możesz powierzyć nam kompleksowe wykonanie swojego projektu od A do Z.
  Mamy przystępne ceny, wysoką jakość wykonywanych usług oraz krótkie terminy realizacji.
  Na początek proponujemy zlecić nam wykonanie partii prototypowej, aby sprawdzić zarówno naszą jakość wykonania, jak i terminowość.
  Wysłanie do nas zapytania ofertowego jest niezobowiązujące.

  Zachęcamy do wizytacji w naszej siedzibie w Gdańsku oraz na stronie internetowej: http://solitech.pl/

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Filtry sprężonego powietrza »

  Firma Hek oferuje sprzedaż - separatory oleju, filtry sprężonego powietrza, osuszacze sprężonego powietrza, elementy do sprężarek powietrza, wkłady do filtrów sprężonego powietrza, uzdatnianie kondensatu, filtry. Urządzenia firm Kaeser, Atlas Copco, Compair, Demag, Boge, Ultrafilter. Prowadzimy także profesjonalny serwis sprężarek oraz pozostałych urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych ofertą do zapoznania się ze szczegłową ofertą na nasze artykuły oraz usługi.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Osuszacze ziębnicze Vervo »

  Vervo.pl zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą osuszaczy.

  Osuszacze ziębnicze zostały zaprojektowane pod kątem osiągnięcia maksymalnej sprawności energetycznej i niezawodności.

  Wszystkie modele są wyposażone w wyjątkowo efektywne wymienniki ciepła zawierające zintegrowany separator kondensatu.

  Wymienniki ciepła w osuszaczach zaprojektowane i opracowane w naszych laboratoriach, łączą najwyższy poziom efektywności z bardzo niskim spadkiem ciśnienia.

  Zapraszamy na naszą stronę, celem uzyskania szczegółowych informacji.

  Data dodania: 26 03 2018 · szczegóły wpisu »