Zawardziarski
vip

FIZJOTERAPIADZIECI.COM Prowadzimy terapię leczniczą dzieci i młodzieży na podstawie popularnych oraz skutecznych metod fizjoterapii takich jak np. Wspinaczka terapeutyczna,terapia tkanek miękkich, kinesiotaping, pnf wykorzystywanych w Polsce oraz na całym świecie. Jesteśmy ekspertami w zakresie leczenia chorób ortopedycznych. Oferta adresowana jest do dzieci dotkniętych skrzywieniami w obrębie sylwetki, po przebytych złamaniach albo urazach. Fachowy fizjoterapeuta zajmujący się dziećmi i młodzieżą to jedyny element szybkiego powrotu do pełnej sprawności i uprawiania sportu. Używane przez nas metody fizjoterapii doprowadzają do skrócenia okresu leczenia stanów zapalnych oraz zmniejszenia dolegliwości bólowych. W naszym zakładzie znajdującym się w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu jest możliwość skorzystania z zajęć w ramach gimnastyki profilaktycznej wadom sylwetki, i terapii leczącej defekty układu ruchu. Zapraszamy Państwa do zainteresowania się terapią, która pobudza do pracy oraz buduje organizm dziecka.

Szczegóły strony fizjoterapiadzieci.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę fizjoterapiadzieci.com:

FIZJOTERAPIADZIECI.COM

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 115

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep Medyczny »

  Strona profesjonalnego sklepu z zaopatrzeniem medycznym. Sklep zajmuje się sprzedażą wszelkiego typu towarów medycznych. Posiadamy najbardziej przydatne sposoby w zakresie leczenia oraz rehabilitacji. Istniejemy w tej branży już wiele lat skutkiem tego mamy doświadczoną załogę, która zagwarantuje Tobie wspaniały stan pomocy. Co więcej, kooperujemy wprost z importerami sprzętu medycznego. Gwarantujemy prędki czas realizacji zamówień. Nasza firma nieustannie się rozwija i rozszerza ofertę ażeby sprostać najświeższym tendencjom. Zorientowany sklep medyczny to owo czego Wam brakuje.

  Pośród naszego asortymentu znajdziecie wiele znanych producentów sprzętu medycznego. Nasz serwis posiada sprzęt medyczny Valde. Także dostępny jest sprzęt medyczny Mdh. I wiele wiele innych. Zapewniamy, że każdy kontrahent znajdzie w naszym sklepie poszukiwanego producenta.

  Każdy producent posiada mnóstwo pozycji w swym asortymencie. U nas mamy komplet. Nasz użytkownik ma możliwość zamówić obuwie medyczne i inhalatory. Jak również sprzedajemy wózki inwalidzkie. Plus multum innych.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obuwie Szczecin »

  Spondylus to całościowa obsługa naszych pacjentów oraz klientów. Zapraszamy do naszych przychodni, w których diagnozujemy, badamy i leczymy. Mamy również wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt dla trwale i czasowo niepełnosprawnych. Naszą chwałą są jednakże buty, dzięki którym udaje nam się z powodzeniem leczyć defekty postawy u dzieci. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszym gabinetem przez e-mail, telefon oraz osobistą wizytę. Zapraszamy także z dziećmi.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • masaz.trzypokojowy.pl »

  Strona internetowa którą pragniemy wam tutaj zaoferować to portal w którym umieściliśmy mnóstwo wnikliwych artykułów.
  Postanowiliśmy zaoferować wam naszą stronę http://masaz.trzypokojowy.pl albowiem tematy jakie przedstawiamy w naszych wpisach ukazują bardzo istotne wiadomości dla każdej osoby, albowiem zdrowie winno być najistotniejsze dla każdego człowieka.
  Zadecydowaliśmy iż dużo miejsca na naszym blogu będą zajmować tekstu charakteryzujące metodę rehabilitacji - PNF jaką specjaliści uważają za jedną z najlepszych metod rehabilitacji w współczesnych czasach.
  Popularność tej techniki w gronie specjalistów wynika z niezmiernie dużej efektywności oraz sposobowi przeprowadzania ćwiczeń i pracy z chorym.
  Zapraszamy serdecznie wszystkich internautów do zaznajomienia się z naszymi tekstami.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Liftplus.pl: stop barierom »

  Z roku na rok coraz więcej budynków w Polsce modernizowanych jest tak, aby uczynić je bardziej przyjaznymi dla osób niepełnosprawnych, których możliwości ruchowe są znacząco ograniczone. Wciąż jednak jest masa roboty do wykonania. Są podmioty, które mają tego pełną świadomość, a wśród takowych warto wyróżnić firmę Liftplus, która od blisko czternastu lat zajmuje się produkcją, dystrybucją i bezpośrednim importem urządzeń, których zadaniem jest redukowanie oraz likwidacja barier architektonicznych i umożliwienie osobom niepełnosprawnych sprawne poruszanie się. O jakich urządzeniach mowa? Między innymi o schodołazach, windach dla niepełnosprawnych o różnych wysokościach podnoszenia, platformach przyschodowych, podnośnikach i wannach pacjenta. Wejdź na stronę firmy Liftplus i zapoznaj się ze szczegółami oferty sprzedażowo-usługowej i dowiedz się, jak starać się o dofinansowanie ze środków PFRON.

  Data dodania: 29 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Wrocław - Bartosz Bomba »

  Centrum Terapii Manualnej we Wrocławiu Bartosz Bomba to nowoczesny gabinet fizjoterapii, gdzie pracuje zespół doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Nasi pracownicy zapewnią Ci kompleksową pomoc i leczenie na najwyższym poziomie. Wykorzystywane przez nas metody leczenia to między innymi: Terapia manualna wg standardu IFOMTP, stabilizacja centralna i obwodowa, manualny drenaż limfatyczny, kinesiology taping oraz dynamic taping. Zapraszamy na stronę http://fizjoterapiabomba.pl, gdzie znajdują się szczegóły naszych usług.

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrowisko Ciechocinek dla seniora »

  UZDROWISKO CIECHOCINEKCiechocinek to miejscowość uzdrowiskowa, która odwiedzana jest głównie przez seniorów i kuracjuszy sanatoriów. Oczywiście nie jest to jedyny klient tego kurortu. Spotkamy tu także pary i całe rodziny. W niektórych hotelach można znaleźć bogata ofertę SPA i atrakcji rozrywkowych. Niemniej faktem jest, że Ciechocinek i jego walory skupione są na zdrowotnym wykorzystaniu występujących tu surowców naturalnych.Czym przyciąga Ciechocinek?- Tężnie solankowa. Budowla rozsławiona na całą Europę. Aerozol z wód solankowych działa leczniczo, w szczególności na układ oddechowy- Fontanna Grzybek, Jaś i Małgosia to punkty obowiązkowe na mapie każdego turysty.- Park Zdrojowy z licznymi przepięknymi, kolorowymi kobiercami kwiatowymi.Sanatoria w CiechocinkuZnajdziemy tu wiele sanatoriów i szpitali uzdrowiskowych. Ośrodki te skupione są na lecznictwie uzdrowiskowym z wykorzystaniem naturalnych surowców i procesów. Jednym z ośrodków, który może pochwalić się dużą bazą zabiegową i świetnymi wynikami w rehabilitacji jest Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego. Sanatorium oferuje zarówno pobyty dofinansowane przez NFZ jak i prywatne pełnopłatne.Obiekt jest systematycznie unowocześniany i remontowany. W okresach niskiego sezonu często możemy skorzystać z ofert Last Minute. Warto być na bieżąco z informacjami tego ośrodka.Kontakt do Sanatorium ZNPhttps://www.facebook.com/SanatoriumZnpCiechocinek/http://www.znpciechocinek.plhttps://www.youtube.com/channel/UCXJ_QBXwRv8-H3RqMzo-vVAhttps://plus.google.com/+ZnpciechocinekPlCiechocinekhttps://www.instagram.com/sanatorium.znp/

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków »

  Fizjomed to prywatne centrum uzdrawiania, w którym zapraszani są pacjenci w każdym wieku. Metody uzdrawiania opierają się na fizjoterapii jak również osteopatii, dlatego w centrum oferowana jest głównie rehabilitacja kraków. Centrum posiada dwie placówki zlokalizowane w Krakowie i Katowicach. Fizjomed to więc ponadto sposobność skorzystania z konsultacji u najskuteczniejszych lekarzy neurochirurgów jak również ortopedów. Oprócz tego w placówce prowadzone są badania usg kraków, gdyż dysponuje ona własny gabinet diagnostyki obrazowej.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • domy opieki »

  Jeżeli praca i zmęczenie odbiera ci radości życia, jeśli zauważa że coś na co wcześniej nie zwracałeś uwagi zaczyna cię denerwować – musisz zadbać o siebie i swoje zdrowie psychicznie - dlatego oferujemy program rozwoju osobistego w Centrum Zdrowia Psychicznego www.cm-medica.pl Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem leczenia, bądź chcące pomóc osobie bliskiej, prosimy o kontakt z nami poprzez www.cm-medica.pl serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i kontaktu poprzez stronę!

  Data dodania: 12 10 2018 · szczegóły wpisu »