Zawardziarski
vip

Leczenie Alkoholizmu Kraków Powstaje coraz więcej ośrodków, których głównym celem jest leczenie uzależnień. Kraków jest ośrodkiem miejskim, w jakim prosperuje parę takich placówek. Jedną spośród nich jest znany i szanowany Ośrodek Terapii Strefa Trzeźwości. Każdego roku leczy on setki jednostek, które wpadły w uzależnienie. Jak się okazuje, wcale nie jest łatwe proste leczenie alkoholizmu. Kraków jest miastem, w którym dużo osób walczy z tym utrapieniem. Strefa trzeźwości ma więc dużo do zrobienia w tejże kwestii. Jak się okazuje, odnoszą oni na tym polu wielkie sukcesy. Można o tym przeczytać m. in. na stronie internetowej strefatrzezwosci.pl. W razie potrzeby należy się porozumieć bezpośrednio z kimś z placówki dzwoniąc na telefon (12) 285-44-03. Możemy być w pełni przekonani, że w ten sposób otrzymamy odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

Szczegóły strony www.strefatrzezwosci.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.strefatrzezwosci.pl:

Leczenie Alkoholizmu Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny googlebot 320

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Swarzędz »

  Propozycja seminaryjna Centrum Psychologicznego MIND, powołana wraz z Pracownią Psychologiczną "Czas na zmiany" - wydaje się być doskonałym wyjściem tak dla osób o asertywnym nastawieniu, jak i dla tych którzy asertywnego nastawienia nie posiadają. Poznański psychoterapeuta na wiedzy i praktyce, którego zasadzamy naszą propozycję - zaproponuje uczestnikom warsztatów, sposoby radzenia sobie z uczuciami, porażkami, ze stresem, a także wskaże efektywne sposoby realizacji wyzwań. Terapia przez niego prowadzona, natomiast to broń w zmaganiu się z niskim poczuciem własnej wartościbądź sensu.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty Piła »

  O ile szukasz dobrego psychologa Toruń to wyśmienicie trafiłeś. Spółka Person Centrum świadczy posługi z charakteru leczenia mentalnego zarówno w grupach jak również w trakcie spotkań osobistych. Pokaźna ilość pacjentów dzięki nam odzyskało wiarę w własne zdolności. Zostaliśmy również określeni przez kontrahentów za jedną z najbardziej uzdolnionych i odpowiedzialnych pracowni psychologicznych w mieście. Dla większej ilości szczegółów odnośnie firmowej działalności możesz wstąpić na stronę web psycholog Toruń - Person Centrum. Odszukasz tu w głównej mierze oferowane poprzez nas służby oraz w jaki sposób zasadniczo przebiega współpraca jak i leczenie z naszymi lekarzami. O ile posiadasz wobec tego problem istoty wewnętrznej, marnie czujesz się w swoim ciele, pragniesz nabrać więcej energii, to serdecznie zapraszamy dodatkowo na firmowe warszaty Piła lub w mieście toruń. Pomożemy Ci wyleczyć się z dolegliwości mentalnych oraz damy Tobie przydatne porady na przyszłość.W mieście Toruń niewiele zdołamy spotkać doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie psychologii. Zdołamy aczkolwiek uprościć sobie poszukiwania używając wyszukiwarek takich jak Google wpisując należyte frazy jak przykładowo: Psycholog Toruń. Na witrynach www tych doktorów na sto procent będziemy mogli skontrolować ich referencje i doświadczenie co również przysporzy się do naszego wyboru. Spośród rezultatów, które nam się uwidocznią bez wątpienia zdołamy zauważyć odsyłacz kierujący do gabinetu psychoterapeutycznego Person Centrum. Jeśli mamy wypowiadać się szczerze, to przedstawiony gabinet medyczny jest w praktyce najlepiej postrzeganym przez pacjentów o ile chodzi o kuracje mentalne. Psycholodzy Toruń firmy Person Centrum to bezsprzecznie w największym stopniu profesjonalny zespół w mieście.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuta Lublin »

  Jeśli żądasz wsparcia psychologicznego zarówno dla siebie jak i swych bliskich upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową ofertą. Jako Gabinet Terapeutyczny prowadzimy kompletną terapię indywidualną oraz dodatkowo kursy dla rodzin. Psychoterapia jaką się zajmujemy to zawodowe techniki terapeutyczne lub wspomagające leczenie wielorakich schorzeń mających psychologiczne podłoże. Bardzo serdecznie zapraszamy na wstępne spotkanie z zawodowym pedagogiem jak i również poznanie gruntownego planu leczenia. Zajmujemy się również takimi zagadnieniami jak: dysgrafia, terapia logopedyczna, dysortografia, leczenie agresji i wiele pozostałych.Wszystkie dane kontaktowe i obszerna propozycja terapeutyczna dostępne są na naszej witrynie internetowej na którą nadzwyczaj ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej »

  Prywatny gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej w Gdańsku. Jestem psychologiem, psychoterapeutą zrzeszonym w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Gdańsku. Zawodowo jestem związana z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży gdzie na co dzień prowadzę terapię indywidualną młodzieży i dorosłych. Swoje umiejętności zawodowe doskonalę w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i podczas regularnych superwizji.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wrocław »

  W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oferowana jest terapia indywidualna (dzieci, dorosłych, seniorów), psychoterapia grupowa, terapia małżeństw, par; interwencja kryzysowa, diagnostyka psychologiczna i mediacje. Kompetentny zespół wyselekcjonowanych specjalistów i trenerów nieustannie udoskonala swoje kwalifikacje, by móc służyć pacjentom swą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki prędkiej interwencji, skutecznej rejestracji przez Internet i niedługim czasie oczekiwania na wizytę, zwiększają się szanse na efektywność terapii. Na witrynie www.dcp.wroclaw.pl proste zamawianie wizyt do specjalistów: psycholog, logopeda, seksuolog, psychiatra, ul. Sienkiewicza 116/4.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • CENRTUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO GDYNIA »

  Szukasz przychodni psychiatrycznej? Dobrze trafiłeś! Centrum Zdrowia Psychicznego specjalizuje się w leczeniu chorób psychicznych, nerwic, zaburzeń zachowania, ADHD, kryzysów rodzinnych i kryzysów dojrzewania. Posiadamy również oddział dzienny psychiatryczny. Zajmujemy się leczeniem podtrzymującym osób, gdzie rozpoznano zaburzenia psychiczne. Program obejmuje: psychoedukację, psychoterapię, psychorysunek, ćwiczenia relaksacyjne, zajęcia integracyjne i terapię zajęciową. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną ofertę i więcej informacji o naszym Centrum Zdrowia Psychicznego z Gdyni.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Gdyni »

  Małgorzata Stanecka-Siewert psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej - jestem absolwentką Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam także Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Sopocie i nadal jestem związana z Ośrodkiem Psychoterapii Psychoanalitycznej Trójmiasto w Sopocie. Dodatkowo odbyłam szkolenie "Pomoc dziecku z nadpobudliwością psychoruchową" (ADHD), organizowane przez Stowarzyszenie POMOST oraz ukończyłam fakultet dotyczący interwencji wobec osób uzależnionych od alkoholu. Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej. Pracę swoją poddaję superwizji. Swój gabinet prowadzę w Gdyni od 2005 roku

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zaburzenia odżywiania terapia Gdańsk »

  Zapraszam serdecznie do odwiedzania naszej strony. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń odżywiania, między innymi: anoreksja, bulimia. Stosujemy także terapię metodą arteterapii. Prowadzimy terapię grupową jak i indywidualną. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich choruje a Ty nie wiesz jak się w tym odnaleźć, zapraszam na konsultacje psychoedukacyjną. To spotkanie, w czasie którego będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na pytania związane ze specyfiką zaburzeń odżywiania i dowiedzieć się jak mądrze wspierać osobę chorą oraz zadbać o siebie w tej sytuacji.

  Data dodania: 19 02 2017 · szczegóły wpisu »