Zawardziarski
vip

Leczenie Alkoholizmu Kraków Powstaje coraz więcej ośrodków, których głównym celem jest leczenie uzależnień. Kraków jest ośrodkiem miejskim, w jakim prosperuje parę takich placówek. Jedną spośród nich jest znany i szanowany Ośrodek Terapii Strefa Trzeźwości. Każdego roku leczy on setki jednostek, które wpadły w uzależnienie. Jak się okazuje, wcale nie jest łatwe proste leczenie alkoholizmu. Kraków jest miastem, w którym dużo osób walczy z tym utrapieniem. Strefa trzeźwości ma więc dużo do zrobienia w tejże kwestii. Jak się okazuje, odnoszą oni na tym polu wielkie sukcesy. Można o tym przeczytać m. in. na stronie internetowej strefatrzezwosci.pl. W razie potrzeby należy się porozumieć bezpośrednio z kimś z placówki dzwoniąc na telefon (12) 285-44-03. Możemy być w pełni przekonani, że w ten sposób otrzymamy odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

Szczegóły strony www.strefatrzezwosci.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.strefatrzezwosci.pl:

Leczenie Alkoholizmu Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny googlebot 319

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa »

  W gabinecie Psychoterapia W RELACJI klienci znajdą profesjonalistów: psychologów i psychoterapeutów kształconych w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole Psychoterapii INTRA. Ośrodek działa w Warszawie (Praga Południe, Saska Kępa. Terapeuci pracują głównie w nurcie humanistycznym i Gestalt, jednak terapia ma charakter integratywny różne nurty. W Ośrodku prowadzona jest psychoterapia indywidualną, terapia dzieci i młodzieży, konsultacje wychowawcze oraz coaching. Osoby pragnące dokonać w swoim życiu konstruktywnych zmian oraz chcące lepiej zrozumieć swoje zachowania i trudności, z pewnością znajdą w gabinecie miejsce i osoby, które będą mogły im w tym pomóc.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Poznań »

  Pomoc, którą proponują profesjonalni psychologowie czy też psychoterapeuci, stanowi dla wielu ludzi jedyną okazję na usunięcie własnych kłopotów. Dzisiaj stany takie jak zaniepokojenie, smutek lub nerwowość towarzyszą co raz większej ilości osób. Gabinet psychologiczny Poznań. Na szczęście co raz większa liczba osób ma świadomość kłopotów, jakie je napotykają i decyduje się na odwiedzenie gabinetu psychologicznego bądź też zapisanie się na psychoterapie. We wsparciu dobrego psychologa lub też psychoterapeuty widzą możliwość na usunięcie kłopotów. Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań, stanowi miejsce, gdzie tacy ludzie mają sposobność znaleźć bardzo efektywną pomoc. Zatrudnieni tam psychologowie jak i psychoterapeuci realizują znakomitej jakości pomoc w kłopotach dłużej trwających, jak też w trakcie występowania różnego typu okoliczności trudnych. Gestalt w zakresie świadczeń psychoterapia Poznań czy psycholog Poznań realizuje zajęcia indywidualne, jak i różnorodnego rodzaju grupy wsparcia.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty Piła »

  O ile szukasz dobrego psychologa Toruń to wyśmienicie trafiłeś. Spółka Person Centrum świadczy posługi z charakteru leczenia mentalnego zarówno w grupach jak również w trakcie spotkań osobistych. Pokaźna ilość pacjentów dzięki nam odzyskało wiarę w własne zdolności. Zostaliśmy również określeni przez kontrahentów za jedną z najbardziej uzdolnionych i odpowiedzialnych pracowni psychologicznych w mieście. Dla większej ilości szczegółów odnośnie firmowej działalności możesz wstąpić na stronę web psycholog Toruń - Person Centrum. Odszukasz tu w głównej mierze oferowane poprzez nas służby oraz w jaki sposób zasadniczo przebiega współpraca jak i leczenie z naszymi lekarzami. O ile posiadasz wobec tego problem istoty wewnętrznej, marnie czujesz się w swoim ciele, pragniesz nabrać więcej energii, to serdecznie zapraszamy dodatkowo na firmowe warszaty Piła lub w mieście toruń. Pomożemy Ci wyleczyć się z dolegliwości mentalnych oraz damy Tobie przydatne porady na przyszłość.W mieście Toruń niewiele zdołamy spotkać doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie psychologii. Zdołamy aczkolwiek uprościć sobie poszukiwania używając wyszukiwarek takich jak Google wpisując należyte frazy jak przykładowo: Psycholog Toruń. Na witrynach www tych doktorów na sto procent będziemy mogli skontrolować ich referencje i doświadczenie co również przysporzy się do naszego wyboru. Spośród rezultatów, które nam się uwidocznią bez wątpienia zdołamy zauważyć odsyłacz kierujący do gabinetu psychoterapeutycznego Person Centrum. Jeśli mamy wypowiadać się szczerze, to przedstawiony gabinet medyczny jest w praktyce najlepiej postrzeganym przez pacjentów o ile chodzi o kuracje mentalne. Psycholodzy Toruń firmy Person Centrum to bezsprzecznie w największym stopniu profesjonalny zespół w mieście.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Gabinet psychoterapii we Wrocławiu zajmujący się: diagnozą psychologiczną dla dzieci i dorosłych, terapią indywidualną, wydawaniem opinii i zaświadczeń psychologicznych.ul. Mierosławskiego 8/3, 51-682 Wrocław, Sępolno. Gabinety są przystosowane dla dzieci, w pełni profesjonalne ze wszystkimi atestami i standardami europejskimi. Wszyscy członkowie i personel jest wykwalifikowany i zdolny pomóc w każdym zaistniałym problemie.

  Zakres terapii jaki może gwarantować klinika: terapia indywidualna dziecka, grupowa dzieci, małżeńska, indywidualna, par przed małżeńskich.
  Klinika pomaga w leczeniu depresji, problemach ze stresem, napięciem, problemach z odżywaniem się, kryzysy życiowe i większość chorób współczesnej cywilizacji.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuta Lublin »

  Jeśli żądasz wsparcia psychologicznego zarówno dla siebie jak i swych bliskich upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową ofertą. Jako Gabinet Terapeutyczny prowadzimy kompletną terapię indywidualną oraz dodatkowo kursy dla rodzin. Psychoterapia jaką się zajmujemy to zawodowe techniki terapeutyczne lub wspomagające leczenie wielorakich schorzeń mających psychologiczne podłoże. Bardzo serdecznie zapraszamy na wstępne spotkanie z zawodowym pedagogiem jak i również poznanie gruntownego planu leczenia. Zajmujemy się również takimi zagadnieniami jak: dysgrafia, terapia logopedyczna, dysortografia, leczenie agresji i wiele pozostałych.Wszystkie dane kontaktowe i obszerna propozycja terapeutyczna dostępne są na naszej witrynie internetowej na którą nadzwyczaj ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska kraków »

  Paweł Bednarczyk – psychoterapeuta Gestalt, lubuje się w psychologii spełnienia. Jeśli przeszedłeś cierpienie, wychowywałeś się w trudnej rodzinie, przeszedłeś rozstanie, straciłeś bliską osobę, masz trudności z odszukaniem celu w życiu, powinieneś skorzystać z najlepszej pomocy psychoterapeuty.Paweł pomoże Ci pozbyć się jednocześnie np. stanów lękowych, traumy, problemów osobistych, przetrzymać kryzys małżeński, odbudować wiarę we własne możliwości i innych ludzi.Terapia metodą Gestalt, przez rozmowę, zadawanie pytań i wyszukiwanie odpowiedzi pozwoli Ci wyzbyć się wszystkich kłopotów które przechodzisz w danej chwili lub które przeszedłeś w przeszłości, dzięki temu lepsza przyszłość otworzy przed tobą swoje skrzydła.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Online - Psychoterapia »

  Psychoterapia online jest dziś powszechną formą kontaktu specjalisty z pacjentem, który ma ten komfort że trudną pracę nad sobą realizuje we własnej, bezpiecznej przestrzeni. Osoby decydujące się na takie rozwiązanie zyskują wygodę, anonimowość oraz czas. Dla wielu osób mieszkających na co dzień poza granicami kraju, jest to jedyna możliwa forma kontaktu ze specjalistą. Sesje online prowadzone są tak samo jak w gabinecie twarzą w twarz. Dokonam wszelkich starań abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo w naszej relacji terapeutycznej.

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • alkonet.pl - Alkoholizm to choroba »

  Jeśli wyszukujesz stwierdzonych porad o dysfunkcji alkoholowej zdecydowanie wpadnij na http://alkonet.pl/. Odkryjesz tutaj każdą informacje na temat walki, unikania lub obcowaniu z wadą. Naświetlamy też krok po kroku podstawy tworzenia nałogu i jej charakterystyczne objawy. Mnogie napomknięcia osób cierpiących powodują sprawniejsze poznanie instrumentów niedomagania. Z nami zapoznasz się jak przebywać z chorobą lub osobą uzależnioną. Nieocenione, a równocześnie zwięzłe źródło innowacyjnych wiadomości dla sztabu lekarskiego. Jesteśmy serwisem przygotowanym dla użytkowników zatem ewaluujemy wraz z waszymi prośbami.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »