Zawardziarski
vip

Psycholog Swarzędz Propozycja seminaryjna Centrum Psychologicznego MIND, powołana wraz z Pracownią Psychologiczną "Czas na zmiany" - wydaje się być doskonałym wyjściem tak dla osób o asertywnym nastawieniu, jak i dla tych którzy asertywnego nastawienia nie posiadają. Poznański psychoterapeuta na wiedzy i praktyce, którego zasadzamy naszą propozycję - zaproponuje uczestnikom warsztatów, sposoby radzenia sobie z uczuciami, porażkami, ze stresem, a także wskaże efektywne sposoby realizacji wyzwań. Terapia przez niego prowadzona, natomiast to broń w zmaganiu się z niskim poczuciem własnej wartościbądź sensu.

Szczegóły strony mindpsycholog.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę mindpsycholog.pl:

Psycholog Swarzędz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 324

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapeuta Poznań »

  Pomoc, którą proponują profesjonalni psychologowie czy też psychoterapeuci, stanowi dla wielu ludzi jedyną okazję na usunięcie własnych kłopotów. Dzisiaj stany takie jak zaniepokojenie, smutek lub nerwowość towarzyszą co raz większej ilości osób. Gabinet psychologiczny Poznań. Na szczęście co raz większa liczba osób ma świadomość kłopotów, jakie je napotykają i decyduje się na odwiedzenie gabinetu psychologicznego bądź też zapisanie się na psychoterapie. We wsparciu dobrego psychologa lub też psychoterapeuty widzą możliwość na usunięcie kłopotów. Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań, stanowi miejsce, gdzie tacy ludzie mają sposobność znaleźć bardzo efektywną pomoc. Zatrudnieni tam psychologowie jak i psychoterapeuci realizują znakomitej jakości pomoc w kłopotach dłużej trwających, jak też w trakcie występowania różnego typu okoliczności trudnych. Gestalt w zakresie świadczeń psychoterapia Poznań czy psycholog Poznań realizuje zajęcia indywidualne, jak i różnorodnego rodzaju grupy wsparcia.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trema »

  Krakowski ośrodek doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Objęcie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych z tremą, jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy.
  Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje zdolności zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem dążymy na szczyt.
  Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Gorąco zachęcamy do skorzystania z bogatej palety usług prezentowanej firmy, z udziałem której psychoterapia w Poznaniu przybiera współcześnie zupełnie świeżego znaczenia. Przedstawiana firma oferuje solidność polecanych usług. Frazy kluczowe dla naszej aktywności to HUMANI Psycholog w Poznaniu. Polecamy szeroką paletę usług z zakresu psychologii skierowanych do osób dorosłych, a także do najmłodszych. Kiedy mamy na uwadze kwestię, którą jest psychoterapia Poznań może się szczycić z naszych propozycji, które odnoszą się do problemów w relacjach między rodzicami, a dzieckiem, kłopotów wśród rodzin, nerwic, jak również innych. Jeśli niezbędny Państwu fachowy psycholog w Poznaniu – jest on na wyciągnięcie ręki w prezentowanej firmie. Fachowców takich jak dla przykładu psycholog Poznań ma w swojej ofercie od dawna, jednak współcześnie warto z bliższa przyjrzeć się naszej firmie, która znacząco poszerza ofertę z tej dziedziny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej gamy ofertowej zapewnianej przez znakomitej jakości profesjonalistów pozostających na Państwa.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty Piła »

  O ile szukasz dobrego psychologa Toruń to wyśmienicie trafiłeś. Spółka Person Centrum świadczy posługi z charakteru leczenia mentalnego zarówno w grupach jak również w trakcie spotkań osobistych. Pokaźna ilość pacjentów dzięki nam odzyskało wiarę w własne zdolności. Zostaliśmy również określeni przez kontrahentów za jedną z najbardziej uzdolnionych i odpowiedzialnych pracowni psychologicznych w mieście. Dla większej ilości szczegółów odnośnie firmowej działalności możesz wstąpić na stronę web psycholog Toruń - Person Centrum. Odszukasz tu w głównej mierze oferowane poprzez nas służby oraz w jaki sposób zasadniczo przebiega współpraca jak i leczenie z naszymi lekarzami. O ile posiadasz wobec tego problem istoty wewnętrznej, marnie czujesz się w swoim ciele, pragniesz nabrać więcej energii, to serdecznie zapraszamy dodatkowo na firmowe warszaty Piła lub w mieście toruń. Pomożemy Ci wyleczyć się z dolegliwości mentalnych oraz damy Tobie przydatne porady na przyszłość.W mieście Toruń niewiele zdołamy spotkać doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie psychologii. Zdołamy aczkolwiek uprościć sobie poszukiwania używając wyszukiwarek takich jak Google wpisując należyte frazy jak przykładowo: Psycholog Toruń. Na witrynach www tych doktorów na sto procent będziemy mogli skontrolować ich referencje i doświadczenie co również przysporzy się do naszego wyboru. Spośród rezultatów, które nam się uwidocznią bez wątpienia zdołamy zauważyć odsyłacz kierujący do gabinetu psychoterapeutycznego Person Centrum. Jeśli mamy wypowiadać się szczerze, to przedstawiony gabinet medyczny jest w praktyce najlepiej postrzeganym przez pacjentów o ile chodzi o kuracje mentalne. Psycholodzy Toruń firmy Person Centrum to bezsprzecznie w największym stopniu profesjonalny zespół w mieście.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuta Lublin »

  Jeśli żądasz wsparcia psychologicznego zarówno dla siebie jak i swych bliskich upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową ofertą. Jako Gabinet Terapeutyczny prowadzimy kompletną terapię indywidualną oraz dodatkowo kursy dla rodzin. Psychoterapia jaką się zajmujemy to zawodowe techniki terapeutyczne lub wspomagające leczenie wielorakich schorzeń mających psychologiczne podłoże. Bardzo serdecznie zapraszamy na wstępne spotkanie z zawodowym pedagogiem jak i również poznanie gruntownego planu leczenia. Zajmujemy się również takimi zagadnieniami jak: dysgrafia, terapia logopedyczna, dysortografia, leczenie agresji i wiele pozostałych.Wszystkie dane kontaktowe i obszerna propozycja terapeutyczna dostępne są na naszej witrynie internetowej na którą nadzwyczaj ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej »

  Prywatny gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej w Gdańsku. Jestem psychologiem, psychoterapeutą zrzeszonym w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Gdańsku. Zawodowo jestem związana z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży gdzie na co dzień prowadzę terapię indywidualną młodzieży i dorosłych. Swoje umiejętności zawodowe doskonalę w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i podczas regularnych superwizji.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Wrocław »

  Egzystujemy w takich okresach że stres czy dziennie problemy ujawniają uzależnienie od wielu rzeczy. Nie zawsze umiemy sobie samodzielnie poradzić z problemem dlatego powinniśmy poszukać porady u psychologa. Uzależnienia w których możesz uzyskać pomoc to uzależnienie od narkotyków, od alkoholu a także od hazardu, zakupów czy seksu. W każdym z tych przypadków potrzebować możesz pomocy terapeuty, i odszukać na nowo opanowanie ducha. Na witrynie internetowej mojego gabinetu leczenia uzależnień odkryjesz wszelkie potrzebne informacje. Zapraszam do gabinetu - terapia uzależnień Wrocław Magdalena Wolikowska - pomóż sobie!

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień. »

  Terapia uzależnień, psychoterapia rodzin i psychoterapia par w Warszawie.Jestem psychologiem i psychoterapeutą z Warszawy. Specjalizuję się w terapii uzależnień i psychoterapii parProwadzę prywatną praktykę psychologiczną na Muranowie oraz konsultacje i psychoterapię online na Skypie.Udzielam pomocy psychologicznej w zakresie:• terapia uzależnień• psychoterapia rodzin• psychoterapia par • psychoterapia indywidualna• pomoc w kryzysie• diagnoza psychologiczna • diagnoza zawodowa• psychoterapia online Zapraszam na konsultacje w przyjaznej atmosferze.Wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów i uruchomimy osobiste zasoby, które skutecznie pomagają wyjść z kryzysu.Zapraszam.

  Data dodania: 24 02 2017 · szczegóły wpisu »