Zawardziarski
vip

Psychoterapia Poznań Gorąco zachęcamy do skorzystania z bogatej palety usług prezentowanej firmy, z udziałem której psychoterapia w Poznaniu przybiera współcześnie zupełnie świeżego znaczenia. Przedstawiana firma oferuje solidność polecanych usług. Frazy kluczowe dla naszej aktywności to HUMANI Psycholog w Poznaniu. Polecamy szeroką paletę usług z zakresu psychologii skierowanych do osób dorosłych, a także do najmłodszych. Kiedy mamy na uwadze kwestię, którą jest psychoterapia Poznań może się szczycić z naszych propozycji, które odnoszą się do problemów w relacjach między rodzicami, a dzieckiem, kłopotów wśród rodzin, nerwic, jak również innych. Jeśli niezbędny Państwu fachowy psycholog w Poznaniu – jest on na wyciągnięcie ręki w prezentowanej firmie. Fachowców takich jak dla przykładu psycholog Poznań ma w swojej ofercie od dawna, jednak współcześnie warto z bliższa przyjrzeć się naszej firmie, która znacząco poszerza ofertę z tej dziedziny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej gamy ofertowej zapewnianej przez znakomitej jakości profesjonalistów pozostających na Państwa.

Szczegóły strony www.humani.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.humani.pl:

Psychoterapia Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny googlebot 385

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia we Wrocławiu »

  Lubiana przez Wrocławian Dagmara Czarna to naprawdę ceniony psycholog Wrocław posiada też olbrzymią ilość psychiatrów. Dobry psycholog Wrocław to określenie utożsamiane z Dagmarą Czarną. Można umówić się na stałe korzystanie z usług lub zagwarantować sobie wizytę jednorazową. Dagmara Czarna Psychoterapeuta Wrocław to rewelacyjny gabinet, gdzie można leczyć zaburzenia jedzenia, nerwice i odmienne dolegliwości. Jeżeli utrudnia nam życie uciążliwy niepokój, dręczy nas lęk, nie radzimy sobie z żałobą – można tu otrzymać wsparcie. Najbardziej pomocna psychoterapia we Wrocławiu – tak sądzą pacjenci. Dagmara Czarna jednostkowo podchodzi do prezentowanych problemów, elastycznie dobierając metody ich minimalizacji. Dużo pacjentów ma ten gabinet psychoterapii Wrocław otaczają opieką także inne gabinety. Wrocław to miasto w którym zamieszkują rozmaici ludzie, każda osoba dorosła może tu zostać nabywcą usług. Dagmara Czarna to znany psycholog we Wrocławiu, a regularne sesje z tym fachowcem pozwalają na intensywną pracę nad sobą samym.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i psychologia »

  Psychoterapia w Poznaniu - zobacz co możemy zaoferować Tobie i Twoim pracownikom. Specjalizujemy się w szkoleniach psychologicznych oraz w szkoleniach socjalnych. Od jakiś 15 lat działa Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych, które specjalizuje się w szkoleniami dla kadr pomocy społecznej.Firma posiada kilka certyfikatów i rekomendacji od wielu firm takich jak.: domów dziecka, MOPS, PCPR czy ŚDS oraz ma Certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.Nasza grupa figuruje w bazie ogólnodostępnych firm.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Alkoholizmu Kraków »

  Powstaje coraz więcej ośrodków, których głównym celem jest leczenie uzależnień. Kraków jest ośrodkiem miejskim, w jakim prosperuje parę takich placówek. Jedną spośród nich jest znany i szanowany Ośrodek Terapii Strefa Trzeźwości. Każdego roku leczy on setki jednostek, które wpadły w uzależnienie. Jak się okazuje, wcale nie jest łatwe proste leczenie alkoholizmu. Kraków jest miastem, w którym dużo osób walczy z tym utrapieniem. Strefa trzeźwości ma więc dużo do zrobienia w tejże kwestii. Jak się okazuje, odnoszą oni na tym polu wielkie sukcesy. Można o tym przeczytać m. in. na stronie internetowej strefatrzezwosci.pl. W razie potrzeby należy się porozumieć bezpośrednio z kimś z placówki dzwoniąc na telefon (12) 285-44-03. Możemy być w pełni przekonani, że w ten sposób otrzymamy odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Gabinet psychoterapii we Wrocławiu zajmujący się: diagnozą psychologiczną dla dzieci i dorosłych, terapią indywidualną, wydawaniem opinii i zaświadczeń psychologicznych.ul. Mierosławskiego 8/3, 51-682 Wrocław, Sępolno. Gabinety są przystosowane dla dzieci, w pełni profesjonalne ze wszystkimi atestami i standardami europejskimi. Wszyscy członkowie i personel jest wykwalifikowany i zdolny pomóc w każdym zaistniałym problemie.

  Zakres terapii jaki może gwarantować klinika: terapia indywidualna dziecka, grupowa dzieci, małżeńska, indywidualna, par przed małżeńskich.
  Klinika pomaga w leczeniu depresji, problemach ze stresem, napięciem, problemach z odżywaniem się, kryzysy życiowe i większość chorób współczesnej cywilizacji.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Gdyni »

  Małgorzata Stanecka-Siewert psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej - jestem absolwentką Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam także Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Sopocie i nadal jestem związana z Ośrodkiem Psychoterapii Psychoanalitycznej Trójmiasto w Sopocie. Dodatkowo odbyłam szkolenie "Pomoc dziecku z nadpobudliwością psychoruchową" (ADHD), organizowane przez Stowarzyszenie POMOST oraz ukończyłam fakultet dotyczący interwencji wobec osób uzależnionych od alkoholu. Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej. Pracę swoją poddaję superwizji. Swój gabinet prowadzę w Gdyni od 2005 roku

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • alkonet.pl - Alkoholizm to choroba »

  Jeśli wyszukujesz stwierdzonych porad o dysfunkcji alkoholowej zdecydowanie wpadnij na http://alkonet.pl/. Odkryjesz tutaj każdą informacje na temat walki, unikania lub obcowaniu z wadą. Naświetlamy też krok po kroku podstawy tworzenia nałogu i jej charakterystyczne objawy. Mnogie napomknięcia osób cierpiących powodują sprawniejsze poznanie instrumentów niedomagania. Z nami zapoznasz się jak przebywać z chorobą lub osobą uzależnioną. Nieocenione, a równocześnie zwięzłe źródło innowacyjnych wiadomości dla sztabu lekarskiego. Jesteśmy serwisem przygotowanym dla użytkowników zatem ewaluujemy wraz z waszymi prośbami.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Wrocław »

  Egzystujemy w takich okresach że stres czy dziennie problemy ujawniają uzależnienie od wielu rzeczy. Nie zawsze umiemy sobie samodzielnie poradzić z problemem dlatego powinniśmy poszukać porady u psychologa. Uzależnienia w których możesz uzyskać pomoc to uzależnienie od narkotyków, od alkoholu a także od hazardu, zakupów czy seksu. W każdym z tych przypadków potrzebować możesz pomocy terapeuty, i odszukać na nowo opanowanie ducha. Na witrynie internetowej mojego gabinetu leczenia uzależnień odkryjesz wszelkie potrzebne informacje. Zapraszam do gabinetu - terapia uzależnień Wrocław Magdalena Wolikowska - pomóż sobie!

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zaburzenia odżywiania terapia Gdańsk »

  Zapraszam serdecznie do odwiedzania naszej strony. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń odżywiania, między innymi: anoreksja, bulimia. Stosujemy także terapię metodą arteterapii. Prowadzimy terapię grupową jak i indywidualną. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich choruje a Ty nie wiesz jak się w tym odnaleźć, zapraszam na konsultacje psychoedukacyjną. To spotkanie, w czasie którego będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na pytania związane ze specyfiką zaburzeń odżywiania i dowiedzieć się jak mądrze wspierać osobę chorą oraz zadbać o siebie w tej sytuacji.

  Data dodania: 19 02 2017 · szczegóły wpisu »