Zawardziarski
vip

Psychoterapia Poznań Gorąco zachęcamy do skorzystania z bogatej palety usług prezentowanej firmy, z udziałem której psychoterapia w Poznaniu przybiera współcześnie zupełnie świeżego znaczenia. Przedstawiana firma oferuje solidność polecanych usług. Frazy kluczowe dla naszej aktywności to HUMANI Psycholog w Poznaniu. Polecamy szeroką paletę usług z zakresu psychologii skierowanych do osób dorosłych, a także do najmłodszych. Kiedy mamy na uwadze kwestię, którą jest psychoterapia Poznań może się szczycić z naszych propozycji, które odnoszą się do problemów w relacjach między rodzicami, a dzieckiem, kłopotów wśród rodzin, nerwic, jak również innych. Jeśli niezbędny Państwu fachowy psycholog w Poznaniu – jest on na wyciągnięcie ręki w prezentowanej firmie. Fachowców takich jak dla przykładu psycholog Poznań ma w swojej ofercie od dawna, jednak współcześnie warto z bliższa przyjrzeć się naszej firmie, która znacząco poszerza ofertę z tej dziedziny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej gamy ofertowej zapewnianej przez znakomitej jakości profesjonalistów pozostających na Państwa.

Szczegóły strony www.humani.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.humani.pl:

Psychoterapia Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny googlebot 356

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Poznań »

  Pełnowymiarowa propozycja realizacji poznańskiego Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się wokół najnowszych nurtów w psychoterapii. Zatrudniani w naszym ośrodku w Poznaniu psychoterapeuci albo psycholodzy proponują terapię indywidualną bądź grupową, lub psychoterapię par lub rodzin. Stosujemy wymienione podejścia psychologiczne: terapia Ericksona lub Racjonalna Terapia Zachowania. Zapewniamy widoczne rezultaty psychoterapii przy maksymalnym, systematycznym poświęceniu pacjenta czy psychologa. Zapewniamy terapię dla osób uzależnionych czy też z schorzeniami nowotworowymi. Asortyment Centrum Psychoterapii Integralnej mieści także szeroki wachlarz seminariów lub szkoleń psychologicznych dla firm oraz odbiorców prywatnych. Propagujemy asertywność, komunikatywność albo rozmaite techniki rozwoju osobistego.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Jeżeli doświadczasz trudnego okresu pełnego niesympatycznych odczuć i porażek zarówno w pracy, jak i w związkach z innymi, to powinieneś wiedzieć, że na takie doświadczenia z reguły składają się zmiany zewnętrzne i wewnętrzne, takie jak unicestwiające emocje oraz myśli. Z reguły w takich przypadkach pomoc niesie nam rodzina. Niestety wytchnienie nie utrzymuje się przez długi czas, a po jakimś czasie problemy mentalne powracają z powrotem. Wskazane jest skorzystanie z usług profesjonalnych psychoterapeutów. W jednym z takich ośrodków w Krakowie "Do Źródła" prowadzone są profesjonalne terapie psychoterapeutyczne, które prowadzi między innymi Małgorzata Kulawik - założycielka oraz jednocześnie psychoterapeuta Gestalt.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trema »

  Krakowski ośrodek doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Objęcie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych z tremą, jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy.
  Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje zdolności zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem dążymy na szczyt.
  Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i psychologia »

  Psychoterapia w Poznaniu - zobacz co możemy zaoferować Tobie i Twoim pracownikom. Specjalizujemy się w szkoleniach psychologicznych oraz w szkoleniach socjalnych. Od jakiś 15 lat działa Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych, które specjalizuje się w szkoleniami dla kadr pomocy społecznej.Firma posiada kilka certyfikatów i rekomendacji od wielu firm takich jak.: domów dziecka, MOPS, PCPR czy ŚDS oraz ma Certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.Nasza grupa figuruje w bazie ogólnodostępnych firm.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Swarzędz »

  Propozycja seminaryjna Centrum Psychologicznego MIND, powołana wraz z Pracownią Psychologiczną "Czas na zmiany" - wydaje się być doskonałym wyjściem tak dla osób o asertywnym nastawieniu, jak i dla tych którzy asertywnego nastawienia nie posiadają. Poznański psychoterapeuta na wiedzy i praktyce, którego zasadzamy naszą propozycję - zaproponuje uczestnikom warsztatów, sposoby radzenia sobie z uczuciami, porażkami, ze stresem, a także wskaże efektywne sposoby realizacji wyzwań. Terapia przez niego prowadzona, natomiast to broń w zmaganiu się z niskim poczuciem własnej wartościbądź sensu.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuta Lublin »

  Jeśli żądasz wsparcia psychologicznego zarówno dla siebie jak i swych bliskich upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową ofertą. Jako Gabinet Terapeutyczny prowadzimy kompletną terapię indywidualną oraz dodatkowo kursy dla rodzin. Psychoterapia jaką się zajmujemy to zawodowe techniki terapeutyczne lub wspomagające leczenie wielorakich schorzeń mających psychologiczne podłoże. Bardzo serdecznie zapraszamy na wstępne spotkanie z zawodowym pedagogiem jak i również poznanie gruntownego planu leczenia. Zajmujemy się również takimi zagadnieniami jak: dysgrafia, terapia logopedyczna, dysortografia, leczenie agresji i wiele pozostałych.Wszystkie dane kontaktowe i obszerna propozycja terapeutyczna dostępne są na naszej witrynie internetowej na którą nadzwyczaj ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • CENRTUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO GDYNIA »

  Szukasz przychodni psychiatrycznej? Dobrze trafiłeś! Centrum Zdrowia Psychicznego specjalizuje się w leczeniu chorób psychicznych, nerwic, zaburzeń zachowania, ADHD, kryzysów rodzinnych i kryzysów dojrzewania. Posiadamy również oddział dzienny psychiatryczny. Zajmujemy się leczeniem podtrzymującym osób, gdzie rozpoznano zaburzenia psychiczne. Program obejmuje: psychoedukację, psychoterapię, psychorysunek, ćwiczenia relaksacyjne, zajęcia integracyjne i terapię zajęciową. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną ofertę i więcej informacji o naszym Centrum Zdrowia Psychicznego z Gdyni.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska kraków »

  Paweł Bednarczyk – psychoterapeuta Gestalt, lubuje się w psychologii spełnienia. Jeśli przeszedłeś cierpienie, wychowywałeś się w trudnej rodzinie, przeszedłeś rozstanie, straciłeś bliską osobę, masz trudności z odszukaniem celu w życiu, powinieneś skorzystać z najlepszej pomocy psychoterapeuty.Paweł pomoże Ci pozbyć się jednocześnie np. stanów lękowych, traumy, problemów osobistych, przetrzymać kryzys małżeński, odbudować wiarę we własne możliwości i innych ludzi.Terapia metodą Gestalt, przez rozmowę, zadawanie pytań i wyszukiwanie odpowiedzi pozwoli Ci wyzbyć się wszystkich kłopotów które przechodzisz w danej chwili lub które przeszedłeś w przeszłości, dzięki temu lepsza przyszłość otworzy przed tobą swoje skrzydła.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »