Zawardziarski
vip

Seksuolog Wrocław W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oferowana jest terapia indywidualna (dzieci, dorosłych, seniorów), psychoterapia grupowa, terapia małżeństw, par; interwencja kryzysowa, diagnostyka psychologiczna i mediacje. Kompetentny zespół wyselekcjonowanych specjalistów i trenerów nieustannie udoskonala swoje kwalifikacje, by móc służyć pacjentom swą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki prędkiej interwencji, skutecznej rejestracji przez Internet i niedługim czasie oczekiwania na wizytę, zwiększają się szanse na efektywność terapii. Na witrynie www.dcp.wroclaw.pl proste zamawianie wizyt do specjalistów: psycholog, logopeda, seksuolog, psychiatra, ul. Sienkiewicza 116/4.

Szczegóły strony www.dcp.wroclaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dcp.wroclaw.pl:

Seksuolog Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 320

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa »

  W gabinecie Psychoterapia W RELACJI klienci znajdą profesjonalistów: psychologów i psychoterapeutów kształconych w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole Psychoterapii INTRA. Ośrodek działa w Warszawie (Praga Południe, Saska Kępa. Terapeuci pracują głównie w nurcie humanistycznym i Gestalt, jednak terapia ma charakter integratywny różne nurty. W Ośrodku prowadzona jest psychoterapia indywidualną, terapia dzieci i młodzieży, konsultacje wychowawcze oraz coaching. Osoby pragnące dokonać w swoim życiu konstruktywnych zmian oraz chcące lepiej zrozumieć swoje zachowania i trudności, z pewnością znajdą w gabinecie miejsce i osoby, które będą mogły im w tym pomóc.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Poznań »

  Pomoc, którą proponują profesjonalni psychologowie czy też psychoterapeuci, stanowi dla wielu ludzi jedyną okazję na usunięcie własnych kłopotów. Dzisiaj stany takie jak zaniepokojenie, smutek lub nerwowość towarzyszą co raz większej ilości osób. Gabinet psychologiczny Poznań. Na szczęście co raz większa liczba osób ma świadomość kłopotów, jakie je napotykają i decyduje się na odwiedzenie gabinetu psychologicznego bądź też zapisanie się na psychoterapie. We wsparciu dobrego psychologa lub też psychoterapeuty widzą możliwość na usunięcie kłopotów. Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań, stanowi miejsce, gdzie tacy ludzie mają sposobność znaleźć bardzo efektywną pomoc. Zatrudnieni tam psychologowie jak i psychoterapeuci realizują znakomitej jakości pomoc w kłopotach dłużej trwających, jak też w trakcie występowania różnego typu okoliczności trudnych. Gestalt w zakresie świadczeń psychoterapia Poznań czy psycholog Poznań realizuje zajęcia indywidualne, jak i różnorodnego rodzaju grupy wsparcia.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Jeżeli doświadczasz trudnego okresu pełnego niesympatycznych odczuć i porażek zarówno w pracy, jak i w związkach z innymi, to powinieneś wiedzieć, że na takie doświadczenia z reguły składają się zmiany zewnętrzne i wewnętrzne, takie jak unicestwiające emocje oraz myśli. Z reguły w takich przypadkach pomoc niesie nam rodzina. Niestety wytchnienie nie utrzymuje się przez długi czas, a po jakimś czasie problemy mentalne powracają z powrotem. Wskazane jest skorzystanie z usług profesjonalnych psychoterapeutów. W jednym z takich ośrodków w Krakowie "Do Źródła" prowadzone są profesjonalne terapie psychoterapeutyczne, które prowadzi między innymi Małgorzata Kulawik - założycielka oraz jednocześnie psychoterapeuta Gestalt.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Koszalin »

  Psychologia to nauka trudniąca się badaniem mechanizmów oraz praw rządzących zdarzeniami psychicznymi oraz postępowaniami człowieka. Psychoterapia bada dodatkowo wpływ zjawisk mentalnych na interakcje międzyludzkie i interakcję ze światem. Specjalista od psychologii winien cechować się zrozumieniem na kłopoty innych oraz chęcią niesienia im pomocy. Istotna jest zdolność nawiązywania kontaktu, przy użyciu okazywania pacjentowi akceptacji, zrozumienia oraz zaufania. Polecam swoje usługi w mieście Koszalin.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • CENRTUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO GDYNIA »

  Szukasz przychodni psychiatrycznej? Dobrze trafiłeś! Centrum Zdrowia Psychicznego specjalizuje się w leczeniu chorób psychicznych, nerwic, zaburzeń zachowania, ADHD, kryzysów rodzinnych i kryzysów dojrzewania. Posiadamy również oddział dzienny psychiatryczny. Zajmujemy się leczeniem podtrzymującym osób, gdzie rozpoznano zaburzenia psychiczne. Program obejmuje: psychoedukację, psychoterapię, psychorysunek, ćwiczenia relaksacyjne, zajęcia integracyjne i terapię zajęciową. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną ofertę i więcej informacji o naszym Centrum Zdrowia Psychicznego z Gdyni.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Gdyni »

  Małgorzata Stanecka-Siewert psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej - jestem absolwentką Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam także Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Sopocie i nadal jestem związana z Ośrodkiem Psychoterapii Psychoanalitycznej Trójmiasto w Sopocie. Dodatkowo odbyłam szkolenie "Pomoc dziecku z nadpobudliwością psychoruchową" (ADHD), organizowane przez Stowarzyszenie POMOST oraz ukończyłam fakultet dotyczący interwencji wobec osób uzależnionych od alkoholu. Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej. Pracę swoją poddaję superwizji. Swój gabinet prowadzę w Gdyni od 2005 roku

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • alkonet.pl - Alkoholizm to choroba »

  Jeśli wyszukujesz stwierdzonych porad o dysfunkcji alkoholowej zdecydowanie wpadnij na http://alkonet.pl/. Odkryjesz tutaj każdą informacje na temat walki, unikania lub obcowaniu z wadą. Naświetlamy też krok po kroku podstawy tworzenia nałogu i jej charakterystyczne objawy. Mnogie napomknięcia osób cierpiących powodują sprawniejsze poznanie instrumentów niedomagania. Z nami zapoznasz się jak przebywać z chorobą lub osobą uzależnioną. Nieocenione, a równocześnie zwięzłe źródło innowacyjnych wiadomości dla sztabu lekarskiego. Jesteśmy serwisem przygotowanym dla użytkowników zatem ewaluujemy wraz z waszymi prośbami.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień. »

  Terapia uzależnień, psychoterapia rodzin i psychoterapia par w Warszawie.Jestem psychologiem i psychoterapeutą z Warszawy. Specjalizuję się w terapii uzależnień i psychoterapii parProwadzę prywatną praktykę psychologiczną na Muranowie oraz konsultacje i psychoterapię online na Skypie.Udzielam pomocy psychologicznej w zakresie:• terapia uzależnień• psychoterapia rodzin• psychoterapia par • psychoterapia indywidualna• pomoc w kryzysie• diagnoza psychologiczna • diagnoza zawodowa• psychoterapia online Zapraszam na konsultacje w przyjaznej atmosferze.Wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów i uruchomimy osobiste zasoby, które skutecznie pomagają wyjść z kryzysu.Zapraszam.

  Data dodania: 24 02 2017 · szczegóły wpisu »