Zawardziarski
vip

Terapeuta Lublin Jeśli żądasz wsparcia psychologicznego zarówno dla siebie jak i swych bliskich upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową ofertą. Jako Gabinet Terapeutyczny prowadzimy kompletną terapię indywidualną oraz dodatkowo kursy dla rodzin. Psychoterapia jaką się zajmujemy to zawodowe techniki terapeutyczne lub wspomagające leczenie wielorakich schorzeń mających psychologiczne podłoże. Bardzo serdecznie zapraszamy na wstępne spotkanie z zawodowym pedagogiem jak i również poznanie gruntownego planu leczenia. Zajmujemy się również takimi zagadnieniami jak: dysgrafia, terapia logopedyczna, dysortografia, leczenie agresji i wiele pozostałych.Wszystkie dane kontaktowe i obszerna propozycja terapeutyczna dostępne są na naszej witrynie internetowej na którą nadzwyczaj ciepło zapraszamy.

Szczegóły strony www.terapia-lublin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.terapia-lublin.pl:

Terapeuta Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 393

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapeuta Poznań »

  Pomoc, którą proponują profesjonalni psychologowie czy też psychoterapeuci, stanowi dla wielu ludzi jedyną okazję na usunięcie własnych kłopotów. Dzisiaj stany takie jak zaniepokojenie, smutek lub nerwowość towarzyszą co raz większej ilości osób. Gabinet psychologiczny Poznań. Na szczęście co raz większa liczba osób ma świadomość kłopotów, jakie je napotykają i decyduje się na odwiedzenie gabinetu psychologicznego bądź też zapisanie się na psychoterapie. We wsparciu dobrego psychologa lub też psychoterapeuty widzą możliwość na usunięcie kłopotów. Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań, stanowi miejsce, gdzie tacy ludzie mają sposobność znaleźć bardzo efektywną pomoc. Zatrudnieni tam psychologowie jak i psychoterapeuci realizują znakomitej jakości pomoc w kłopotach dłużej trwających, jak też w trakcie występowania różnego typu okoliczności trudnych. Gestalt w zakresie świadczeń psychoterapia Poznań czy psycholog Poznań realizuje zajęcia indywidualne, jak i różnorodnego rodzaju grupy wsparcia.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia we Wrocławiu »

  Lubiana przez Wrocławian Dagmara Czarna to naprawdę ceniony psycholog Wrocław posiada też olbrzymią ilość psychiatrów. Dobry psycholog Wrocław to określenie utożsamiane z Dagmarą Czarną. Można umówić się na stałe korzystanie z usług lub zagwarantować sobie wizytę jednorazową. Dagmara Czarna Psychoterapeuta Wrocław to rewelacyjny gabinet, gdzie można leczyć zaburzenia jedzenia, nerwice i odmienne dolegliwości. Jeżeli utrudnia nam życie uciążliwy niepokój, dręczy nas lęk, nie radzimy sobie z żałobą – można tu otrzymać wsparcie. Najbardziej pomocna psychoterapia we Wrocławiu – tak sądzą pacjenci. Dagmara Czarna jednostkowo podchodzi do prezentowanych problemów, elastycznie dobierając metody ich minimalizacji. Dużo pacjentów ma ten gabinet psychoterapii Wrocław otaczają opieką także inne gabinety. Wrocław to miasto w którym zamieszkują rozmaici ludzie, każda osoba dorosła może tu zostać nabywcą usług. Dagmara Czarna to znany psycholog we Wrocławiu, a regularne sesje z tym fachowcem pozwalają na intensywną pracę nad sobą samym.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i psychologia »

  Psychoterapia w Poznaniu - zobacz co możemy zaoferować Tobie i Twoim pracownikom. Specjalizujemy się w szkoleniach psychologicznych oraz w szkoleniach socjalnych. Od jakiś 15 lat działa Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych, które specjalizuje się w szkoleniami dla kadr pomocy społecznej.Firma posiada kilka certyfikatów i rekomendacji od wielu firm takich jak.: domów dziecka, MOPS, PCPR czy ŚDS oraz ma Certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.Nasza grupa figuruje w bazie ogólnodostępnych firm.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Koszalin »

  Psychologia to nauka trudniąca się badaniem mechanizmów oraz praw rządzących zdarzeniami psychicznymi oraz postępowaniami człowieka. Psychoterapia bada dodatkowo wpływ zjawisk mentalnych na interakcje międzyludzkie i interakcję ze światem. Specjalista od psychologii winien cechować się zrozumieniem na kłopoty innych oraz chęcią niesienia im pomocy. Istotna jest zdolność nawiązywania kontaktu, przy użyciu okazywania pacjentowi akceptacji, zrozumienia oraz zaufania. Polecam swoje usługi w mieście Koszalin.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wrocław »

  W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oferowana jest terapia indywidualna (dzieci, dorosłych, seniorów), psychoterapia grupowa, terapia małżeństw, par; interwencja kryzysowa, diagnostyka psychologiczna i mediacje. Kompetentny zespół wyselekcjonowanych specjalistów i trenerów nieustannie udoskonala swoje kwalifikacje, by móc służyć pacjentom swą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki prędkiej interwencji, skutecznej rejestracji przez Internet i niedługim czasie oczekiwania na wizytę, zwiększają się szanse na efektywność terapii. Na witrynie www.dcp.wroclaw.pl proste zamawianie wizyt do specjalistów: psycholog, logopeda, seksuolog, psychiatra, ul. Sienkiewicza 116/4.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • CENRTUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO GDYNIA »

  Szukasz przychodni psychiatrycznej? Dobrze trafiłeś! Centrum Zdrowia Psychicznego specjalizuje się w leczeniu chorób psychicznych, nerwic, zaburzeń zachowania, ADHD, kryzysów rodzinnych i kryzysów dojrzewania. Posiadamy również oddział dzienny psychiatryczny. Zajmujemy się leczeniem podtrzymującym osób, gdzie rozpoznano zaburzenia psychiczne. Program obejmuje: psychoedukację, psychoterapię, psychorysunek, ćwiczenia relaksacyjne, zajęcia integracyjne i terapię zajęciową. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną ofertę i więcej informacji o naszym Centrum Zdrowia Psychicznego z Gdyni.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska kraków »

  Paweł Bednarczyk – psychoterapeuta Gestalt, lubuje się w psychologii spełnienia. Jeśli przeszedłeś cierpienie, wychowywałeś się w trudnej rodzinie, przeszedłeś rozstanie, straciłeś bliską osobę, masz trudności z odszukaniem celu w życiu, powinieneś skorzystać z najlepszej pomocy psychoterapeuty.Paweł pomoże Ci pozbyć się jednocześnie np. stanów lękowych, traumy, problemów osobistych, przetrzymać kryzys małżeński, odbudować wiarę we własne możliwości i innych ludzi.Terapia metodą Gestalt, przez rozmowę, zadawanie pytań i wyszukiwanie odpowiedzi pozwoli Ci wyzbyć się wszystkich kłopotów które przechodzisz w danej chwili lub które przeszedłeś w przeszłości, dzięki temu lepsza przyszłość otworzy przed tobą swoje skrzydła.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Online - Psychoterapia »

  Psychoterapia online jest dziś powszechną formą kontaktu specjalisty z pacjentem, który ma ten komfort że trudną pracę nad sobą realizuje we własnej, bezpiecznej przestrzeni. Osoby decydujące się na takie rozwiązanie zyskują wygodę, anonimowość oraz czas. Dla wielu osób mieszkających na co dzień poza granicami kraju, jest to jedyna możliwa forma kontaktu ze specjalistą. Sesje online prowadzone są tak samo jak w gabinecie twarzą w twarz. Dokonam wszelkich starań abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo w naszej relacji terapeutycznej.

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »