Zawardziarski
vip

Terapeuta Lublin Jeśli żądasz wsparcia psychologicznego zarówno dla siebie jak i swych bliskich upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową ofertą. Jako Gabinet Terapeutyczny prowadzimy kompletną terapię indywidualną oraz dodatkowo kursy dla rodzin. Psychoterapia jaką się zajmujemy to zawodowe techniki terapeutyczne lub wspomagające leczenie wielorakich schorzeń mających psychologiczne podłoże. Bardzo serdecznie zapraszamy na wstępne spotkanie z zawodowym pedagogiem jak i również poznanie gruntownego planu leczenia. Zajmujemy się również takimi zagadnieniami jak: dysgrafia, terapia logopedyczna, dysortografia, leczenie agresji i wiele pozostałych.Wszystkie dane kontaktowe i obszerna propozycja terapeutyczna dostępne są na naszej witrynie internetowej na którą nadzwyczaj ciepło zapraszamy.

Szczegóły strony www.terapia-lublin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.terapia-lublin.pl:

Terapeuta Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 408

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa »

  W gabinecie Psychoterapia W RELACJI klienci znajdą profesjonalistów: psychologów i psychoterapeutów kształconych w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole Psychoterapii INTRA. Ośrodek działa w Warszawie (Praga Południe, Saska Kępa. Terapeuci pracują głównie w nurcie humanistycznym i Gestalt, jednak terapia ma charakter integratywny różne nurty. W Ośrodku prowadzona jest psychoterapia indywidualną, terapia dzieci i młodzieży, konsultacje wychowawcze oraz coaching. Osoby pragnące dokonać w swoim życiu konstruktywnych zmian oraz chcące lepiej zrozumieć swoje zachowania i trudności, z pewnością znajdą w gabinecie miejsce i osoby, które będą mogły im w tym pomóc.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Jeżeli doświadczasz trudnego okresu pełnego niesympatycznych odczuć i porażek zarówno w pracy, jak i w związkach z innymi, to powinieneś wiedzieć, że na takie doświadczenia z reguły składają się zmiany zewnętrzne i wewnętrzne, takie jak unicestwiające emocje oraz myśli. Z reguły w takich przypadkach pomoc niesie nam rodzina. Niestety wytchnienie nie utrzymuje się przez długi czas, a po jakimś czasie problemy mentalne powracają z powrotem. Wskazane jest skorzystanie z usług profesjonalnych psychoterapeutów. W jednym z takich ośrodków w Krakowie "Do Źródła" prowadzone są profesjonalne terapie psychoterapeutyczne, które prowadzi między innymi Małgorzata Kulawik - założycielka oraz jednocześnie psychoterapeuta Gestalt.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Alkoholizmu Kraków »

  Powstaje coraz więcej ośrodków, których głównym celem jest leczenie uzależnień. Kraków jest ośrodkiem miejskim, w jakim prosperuje parę takich placówek. Jedną spośród nich jest znany i szanowany Ośrodek Terapii Strefa Trzeźwości. Każdego roku leczy on setki jednostek, które wpadły w uzależnienie. Jak się okazuje, wcale nie jest łatwe proste leczenie alkoholizmu. Kraków jest miastem, w którym dużo osób walczy z tym utrapieniem. Strefa trzeźwości ma więc dużo do zrobienia w tejże kwestii. Jak się okazuje, odnoszą oni na tym polu wielkie sukcesy. Można o tym przeczytać m. in. na stronie internetowej strefatrzezwosci.pl. W razie potrzeby należy się porozumieć bezpośrednio z kimś z placówki dzwoniąc na telefon (12) 285-44-03. Możemy być w pełni przekonani, że w ten sposób otrzymamy odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej »

  Prywatny gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej w Gdańsku. Jestem psychologiem, psychoterapeutą zrzeszonym w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Gdańsku. Zawodowo jestem związana z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży gdzie na co dzień prowadzę terapię indywidualną młodzieży i dorosłych. Swoje umiejętności zawodowe doskonalę w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i podczas regularnych superwizji.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wrocław »

  W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oferowana jest terapia indywidualna (dzieci, dorosłych, seniorów), psychoterapia grupowa, terapia małżeństw, par; interwencja kryzysowa, diagnostyka psychologiczna i mediacje. Kompetentny zespół wyselekcjonowanych specjalistów i trenerów nieustannie udoskonala swoje kwalifikacje, by móc służyć pacjentom swą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki prędkiej interwencji, skutecznej rejestracji przez Internet i niedługim czasie oczekiwania na wizytę, zwiększają się szanse na efektywność terapii. Na witrynie www.dcp.wroclaw.pl proste zamawianie wizyt do specjalistów: psycholog, logopeda, seksuolog, psychiatra, ul. Sienkiewicza 116/4.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Gdyni »

  Małgorzata Stanecka-Siewert psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej - jestem absolwentką Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam także Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Sopocie i nadal jestem związana z Ośrodkiem Psychoterapii Psychoanalitycznej Trójmiasto w Sopocie. Dodatkowo odbyłam szkolenie "Pomoc dziecku z nadpobudliwością psychoruchową" (ADHD), organizowane przez Stowarzyszenie POMOST oraz ukończyłam fakultet dotyczący interwencji wobec osób uzależnionych od alkoholu. Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej. Pracę swoją poddaję superwizji. Swój gabinet prowadzę w Gdyni od 2005 roku

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska kraków »

  Paweł Bednarczyk – psychoterapeuta Gestalt, lubuje się w psychologii spełnienia. Jeśli przeszedłeś cierpienie, wychowywałeś się w trudnej rodzinie, przeszedłeś rozstanie, straciłeś bliską osobę, masz trudności z odszukaniem celu w życiu, powinieneś skorzystać z najlepszej pomocy psychoterapeuty.Paweł pomoże Ci pozbyć się jednocześnie np. stanów lękowych, traumy, problemów osobistych, przetrzymać kryzys małżeński, odbudować wiarę we własne możliwości i innych ludzi.Terapia metodą Gestalt, przez rozmowę, zadawanie pytań i wyszukiwanie odpowiedzi pozwoli Ci wyzbyć się wszystkich kłopotów które przechodzisz w danej chwili lub które przeszedłeś w przeszłości, dzięki temu lepsza przyszłość otworzy przed tobą swoje skrzydła.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Wrocław »

  Egzystujemy w takich okresach że stres czy dziennie problemy ujawniają uzależnienie od wielu rzeczy. Nie zawsze umiemy sobie samodzielnie poradzić z problemem dlatego powinniśmy poszukać porady u psychologa. Uzależnienia w których możesz uzyskać pomoc to uzależnienie od narkotyków, od alkoholu a także od hazardu, zakupów czy seksu. W każdym z tych przypadków potrzebować możesz pomocy terapeuty, i odszukać na nowo opanowanie ducha. Na witrynie internetowej mojego gabinetu leczenia uzależnień odkryjesz wszelkie potrzebne informacje. Zapraszam do gabinetu - terapia uzależnień Wrocław Magdalena Wolikowska - pomóż sobie!

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »